Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
13 września 2019

Horror. Bił żonę kablem elektrycznym, dusił

Horror. Bił żonę kablem elektrycznym, dusił
fot. pixabay

Na początku było to zgodne małżeństwo. Nic nie zapowiadało horroru - duszenia, katowania, bicia kablem elektrycznym.  Kulminacja tych zachowań nastąpiła w sierpniu, kiedy mężczyzna przyjechał z siekierą do domu swoich teściów. Sprawą zainteresowali się reporterzy TVN Uwaga. 

O rodzinnym horrorze w Jastrzębiu Zrobiło się głośno, kiedy policjanci zostali wezwani do jednego z domów przy ulicy Osińskiej. Mężczyzna - były mąż i ojciec dzieci groził rodzinie śmiercią. Podpalił też samochód znajdujący się na posesji.

Sprawą zainteresowała się stacja TVN (zobacz reportaż), która przedstawiła jaki horror przeżywała rodzina desperata.

- Problemy pojawiły się niedługo po ślubie. Wszyscy dookoła zaczęli mu przeszkadzać, przede wszystkim moi rodzice. Na początku myślałam, że taki ma charakter, ale teraz jak to sobie przypomnę, to były to już początki choroby. Zaczął słyszeć głosy, hałasy. Mówił, że sąsiedzi specjalnie hałasują, przeszkadzają mu - opowiada pani Joanna.

Nie były to jednak zachowania pojedyncze. Groźne zachowania mężczyzny zaczęły się powtarzać. W 2014 roku, kiedy wrócił z pracy zaciągnął żonę do łazienki – związał ją, bil kablem, przymierzał się do wyrywania paznokci. Twierdził, że jest przez nią zdradzany.

Pani Joanna zdecydowała się na rozwód, jednak nie naciskała, aby byłego męża poddać przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu. Uznała, że dzieciom potrzebny jest kontakt z ojcem. Cała Polska dowiedziała się o dramacie rodziny, kiedy agresor przyszedł na widzenie z dziećmi z siekierą i groził rodzinie śmiercią.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest akt oskarżenia w sprawie byłego wiceprezesa GKS Jest akt oskarżenia w sprawie byłego wiceprezesa GKS

Chciał zabić rodzinę siekierą. Jest niepoczytalny Chciał zabić rodzinę siekierą. Jest niepoczytalny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (42)
Tuja taka 17.09.2019 10:30

Czy kabel był pod napięciem ????

Morwa15.09.2019 22:27

do Paweł. Opętany to chyba ty jesteś. To jest chory człowiek na schizofrenię. Typowe objawy.

Morwa15.09.2019 22:25

Po prostu zachorował na schizofrenie. Teraz coraz wiecej osób na ta chorobe choruje. Kobieta zamiast dwno odejsć to czekała nie wiem na co. Dobrze że dzieic nie pozabijał.

Dejzi15.09.2019 9:10

Tak to jest jak młode dziewczyny poznają swoich przyszłych mężów w knajpach niby się znają przez kilka lat a tak naprawdę wcale się nie znają bo poza knajpą i balangami nie ma nic żadnych zainteresowań nie mają o czym pogadać tylko życie knajpowe i obgadywanie co kto i gdzie a o sobie nic nie powiedzą jedno drugiemu .

Maciar15.09.2019 6:57

Pisowiec , na bank.

Gonia14.09.2019 4:53

Też miałam taki przypadek kilkanaście lat temu. Na poczatek po pijaku probował mnie pobić , ale wyrwałam mu się po czym wybił ręką dziurę w drzwiach spalił całą szope z opałem na cały rok do tego były tam łóżeczka dzieci. Co mu zrobili miał dwa lata odsiatki w zawieszeniu na cztery lata. W trakcie trwania małżeństwa miał niebieską kaete i nawet kuratora, ale musiało dojść do tragedii by to wyszło na jaw.

Tomo51413.09.2019 21:27

Bo zupa była za słona!

Wiola13.09.2019 20:51

H...ja tak samo potraktować!

Tępy ryl13.09.2019 20:12

Pewnie z Kodu

Paweł13.09.2019 20:06

Opętanie. Potrzebuje egzorcysty. Poważnie

Pokaż wszystkie opinie (42)