Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
18 września 2019

Kłęby dymu na ul. Armii Krajowej. Kobieta w szpitalu

Kłęby dymu na ul. Armii Krajowej. Kobieta w szpitalu fot. archiwum
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek po południu Państwowa Straż Pożarna została wezwana do mieszkania znajdującego się w bloku przy ul. Armii Krajowej. Mieszkańców zaniepokoiły wydobywające się z lokalu kłęby dymu.

We wtorek po południu Państwowa Straż Pożarna została wezwana do mieszkania znajdującego się w bloku przy ul. Armii Krajowej. Mieszkańców zaniepokoiły wydobywające się z lokalu kłęby dymu.

- Zgłoszenie o zadymieniu wpłynęło do tutejszej Komendy Miejskiej PSP o godzinie 15:38. Wydobywający się z mieszkania dym był spowodowany pozostawieniem na kuchence gazowej garnka z potrawą. Obecna w lokalu właścicielka została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który zabrał ją na badania do szpitala - mówi kpt. Łukasz Cepiel, rzecznik prasowy PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu

Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
sąsiad z parteru m 319.09.2019 18:48

ta babcia powinna być ubezwłasnowolniona ,syn alkoholik .pije z psełdo żoną ,a najmłodszy się mamą nie interesuje .JOla i Zbyszek pomóż MATCE ,BO JĄ stracisz jak Ojca ,a matka zagraża sobie imieszkańcom

Gość19.09.2019 6:24

Tak czytam, czytam i nie natrafiłem na najważniejszą nformację w tym jakże podniosłym wydarzeniu.

Co to była za potrawa?