Biznes na okrągło

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
8 października 2019

Paweł D. zatrzymany. Grozi mu 12 lat więzienia

Paweł D. zatrzymany. Grozi mu 12 lat więzienia

29-latek podejrzany o napad na hokeistę GKS Katowice został zatrzymany. We wtorek ze swoim adwokatem zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju.

We wtorek,  około 11.00 do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju zgłosił się podejrzany o rozbój na jednym z zawodników katowickiej drużyny hokejowej, która przyjechała do Jastrzębia, aby rozegrać mecz.

-  Do zdarzenia doszło w piątek po 17.00 w Jastrzębiu-Zdroju na Al. Jana Pawła II. Policjanci ustalili, że hokeista został zaatakowany przez dwóch mężczyzn w trakcie rozgrzewki. Jeden z napastników zaatakował go od tyłu, uderzając w głowę, po czym wspólnie z drugim zabrał mu koszulkę z logo klubu. Mieszkańcy miasta, widząc zajście, ruszyli zawodnikowi z pomocą. Sprawcy po wszystkim wsiedli do samochodu i odjechali  - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Prokurator przedstawił już zarzut rozboju 29-letniemu zatrzymanemu Pawłowi D., za co grozi mu kara do 12 lat więzienia. Drugi z napastników  15-latek - został decyzją sadu umieszczony w ośrodku dla nieletnich.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS Jastrzębie  pokonuje KH Energa Toruń 3:2 JKH GKS Jastrzębie pokonuje KH Energa Toruń 3:2

Hokeiści dostali po 2,5 tys. zł nagrody "na głowę" Hokeiści dostali po 2,5 tys. zł nagrody "na głowę"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (103)
Buni14.10.2019 19:22

A taki był amerykancki...ponoć....bandzior i tyle niech to dojada w pierdlu ....

Haha14.10.2019 1:01

Teraz bedzie na szmacie korytarze sprzatal zeby jak najszybciej wyjść. Pęknie mu pęknie

Goska13.10.2019 22:38

Do Zosia Samosia. Podaj namiar na tą produkcję gdzie wyciąga się 10 000 zł. Bo ja jeszcze nie sluszalam... Chyba że masz jakieś wyższe stanowisko..

ironia 10.10.2019 13:14

do Gość
09.10.2019 23:10 " Jednak nie zmienia to faktu, że każdy może jakieś głupoty popełnić"
Ogarnij się głupotą byłoby upicie się i pokazanie gołego tyłka, tudzież nasikanie do fontanny, a to co on zrobił to jest napaść, a nie głupota.

Ala 10.10.2019 9:17

Do Gość

Chłopie? Cóż zawsze myślałam że Ala do żeńskie imię.
Mówiłam o pilkarzach. Oni są temu winni że tak się stało? Nie mówię o syfie który jest i będzie czasem na meczach. Oskarżenia padają na cały klub. A to chyba nie ich wina. Zarząd zareagował. A sprawa już teraz jest prywatna sprawą P.

Gość09.10.2019 23:10

Nikt nie miał na myśli byle kogo.
Nie zamierzam nikogo wybielać, jednak na wszystkie wymienione przez ciebie argumenty jaki powinien byc człowiek na takim stanowisku mam dobre dowody na ich spełnienie. Możliwe że masz inne doświadczenia. Jednak ci, którzy są na bieżąco z sytuacją ostatnich lat klubu, widzieli postępy, włożona pracę, widoczne zachowania to na pewno się ze mną zgodzą. Ale tak jak mówię, nie wybielam, przestępstwo to przestępstwo.
Ktoś to trafnie ocenił, że gdyby nie chodziło i vice i zawodnika, to świat nie wiedzialby o takim zdarzeniu, bo to dzieje się codziennie na całym świecie. Bezsprzecznie to są głupie zasady, które należy potępiac.
Tego przestępstwa można było uniknąć. Jednak nie zmienia to faktu, że każdy może jakieś głupoty popełnić i za nikogo nie można być pewnym i brać odpowiedzialności. Ile gorszych przestępstw popełnianych przez osoby na gigantycznych stanowiskach jest zamiatanych pod dywan. Oczywiście nie ma na to przyzwolenia, ale też pech dla klubu.
Posiadanie w zarządzie kogoś ze środowiska kibiców myślę że mogło mieć swoje mocne strony. To ryzykowne, ale przydatne. Kontrola, wpływ, świadomość. Podejrzewam, że sytuacja się nie powtórzy, klub wyciągnie wnioski. Nie jednen kryzys klub przetrwał, kibic że mnie marny, ale trzymam za nich kciuki.

Do smerf 12509.10.2019 22:48

Dokładnie. Jak Rusy w tył. Bez szans na obronę. Masakra

Pokaż wszystkie opinie (103)