Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
24 grudnia 2019

Kobieta uwięziona w mieszkaniu wzywała pomocy

Kobieta uwięziona w mieszkaniu wzywała pomocy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Samotne zamieszkiwanie w bloku może okazać się niebezpieczne, zwłaszcza dla ludzi starszych. Bywa, że taki lokal może być dla nich pułapką, z której trudno się wydostać.

W sobotę około godziny 7:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarła informacja, że starsza kobieta, która znajduje się w mieszkaniu bloku przy ulicy Wrocławskiej, wzywa pomocy. Mundurowych powiadomił sąsiad, który usłyszał jej wołanie.

- Na miejsce udał się policyjny patrol. Funkcjonariusze usłyszeli przez drzwi mieszkania wołania kobiety o pomoc w ich otwarciu. Wezwani na miejsce strażacy weszli do mieszkania. W środku, na podłodze leżała starsza osoba, która nie mogła poruszać się o własnych siłach - mówi Bartosz Frątczak z Komendy  Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Państwowa Straż Pożarna informuje, że kobiecie została udzielona pomoc przedmedyczna - tlenoterapia oraz wsparcie psychiczne. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przewiózł kobietę do szpitala na dalsze badania.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

24-latek wisiał za oknem. Chciał wyskoczyć? 24-latek wisiał za oknem. Chciał wyskoczyć?

Dzielnicowi na dyplom. Znacie swoich dzielnicowych? Dzielnicowi na dyplom. Znacie swoich dzielnicowych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!