Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°
17 stycznia 2020

Jastrzębie za pół ceny?

Jastrzębie za pół ceny?
fot. UM Jastrzębie

Ruszył nabór do 8. edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.  Także jastrzębscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i zza granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

- Zachęcam wszystkich przedsiębiorców do przystąpienia do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jestem przekonana, że jest to dla Państwa szansa na pozyskanie nowych klientów i zapełnienie swoich obiektów poza głównym sezonem. Już teraz obserwujemy wzrost krajowych wyjazdów krótkookresowych. Razem możemy wzmocnić ten trend i zachęcić Polaków do podróżowania przez cały rok - mówi minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Akcja będzie promowana na dziesięciu rynkach, z których do Polski przyjeżdża ponad 2/3 wszystkich zagranicznych turystów. Poza naszymi sąsiadami: Białorusią, Czechami, Litwą, Niemcami, Rosją, Słowacją i Ukrainą POT zaprosi do Polski także turystów z Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Dołączenie do akcji zajmuje jedynie kilka minut. Partnerzy, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji, nie muszą się rejestrować. Wystarczy, że zaktualizują ofertę na swoim koncie. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Partnerem strategicznym akcji są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają inicjatywę jako partnerzy promocyjni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto za 10 lat: Aquapark, nowoczesne kino i obiekt sportowy Miasto za 10 lat: Aquapark, nowoczesne kino i obiekt sportowy

JKH GKS Jastrzębie wygrywa po raz kolejny JKH GKS Jastrzębie wygrywa po raz kolejny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Djdh13.02.2020 15:38

Pokażcie największą atrakcję. Annę "Wspaniałą" Hetman i jej pieski

Gość20.01.2020 13:23

Kto by to chciał oglądać, jeśli nie musi.

Gość20.01.2020 7:39

Anka...

Odejdź póki czas...

Bo potem to tylko na taczce...

Gość19.01.2020 16:30

Jastrzębie za darmo

Gość19.01.2020 11:57

@SA

"Ludzie ocknijcie się to jest nasze miasto"

Toteż właśnie i to jest dobijające, że to jest nasze miasto, przed którym nie ma absolutnie żadnych perspektyw.

m19.01.2020 9:41

już dawno mogło powstać kilka fajnych rzeczy, chociażby przy realizacji dotychczasowych, brak odpowiedniej komunikacji z innymi gminami to spory mankament

SzczyPan18.01.2020 21:43

Pani Ania, najlepsza dentka, tzn prezydentka kombinuje co tu zrobic zeby nic nie robic.
Podpowiem, zaproponuj wszystkie przejazdy kolejowe po J-biu, wstep do aquaparku czy multikina, za 0zl.

gość18.01.2020 21:08

Czy kadra kierownicza urzędu i jednostek miasta będzie pracować za połowę wynagrodzenia. Byłby to wspaniały gest i godny wykonania. Proszę zacząć już od 1 kutego 2020 r. a ich oświadczenia proszę zamieścić w necie.

SA18.01.2020 17:46

Widzę że tutaj mieszkają sami czarnowidze żadnej dobrej opinii. Ludzie ocknijcie się to jest nasze miasto więcej optymizmu i uśmiechu na buzi.

Do gość 14.2218.01.2020 15:26

W punkt

Pokaż wszystkie opinie (34)