Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°13°
28 stycznia 2020

Zamordowano go rok temu. Jastrzębie pamięta [video]

Zamordowano go rok temu. Jastrzębie pamięta [video]
fod. Paweł Adamowicz / facebook.com

W galerii „Ciasna” można oglądać wystawę fotografii poświęconą zamordowanemu prezydentowi Gdańska - Pawłowi Adamowiczowi. Zdjęcia prezentują zmarłego zarówno podczas oficjalnych uroczystości, jak i mnie formalnych spotkań z mieszkańcami.

Galeria „Ciasna” mieści się przy ul. Katowickiej 17 w Jastrzębiu. Wystawę można oglądać do 7 lutego. Wstęp jest wolny.

Materiał przygotowany przez Telewizję Regionalną TVT

Polub i udostępnij
Czytaj też

Radny Andrzej M. wpłaci 5 tys. na WOŚP. Jest wyrok sądu Radny Andrzej M. wpłaci 5 tys. na WOŚP. Jest wyrok sądu

20-latka wyskoczyła z okna. Aresztowano jej partnera 20-latka wyskoczyła z okna. Aresztowano jej partnera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
Gość31.01.2020 20:23

I w czym POmyleńcy są lepsi od mordercy Adamowicza.?Najpierw zastanówcie sie dlaczego ę Donald Tusk POdniósł Wiek Emerytalny?-prawda jest taka ...On wziął i przerąbał środki z NFI ,następnie jego Rząd umorzył Obligacje SP którymi był zabezpieczony ten dług a ponieważ musiał ten dług dopisać do wartości dodanej ZUSu( lecz zapis to nie to samo co przelew pieniędzy) to dziurę budżetową w ZUSie przez to powstałą postanowił zatkać Wasza Robotą a konkretnie liczył na to że znaczna ilość roboli często spracowanych w najgorszych warunkach ,z sobotami i świętami ,od 15r życia --nie dożyje emerytur tak ustalonych co zniweluje te długi. Efektem tego tysiące konduktów rodzin jak za Adamowiczem --za tak zmarłymi robotnikami co miesiąc odprowadza swoich najbliższych w miejsce pochówku..I w czym POmyleńcy są lepsi od mordercy Adamowicza.? pytamy sie -w czym.

s&d szczepionkowy faszyzm31.01.2020 1:32

"kto przygotował mordercę?" - słuchaj, matołku. Daleki jestem od wielbienia pis, ale dyrektor więzienia oświadczył, że ten jegomość nie miał dostępu do tvp info. Widać, że tefałeny mają ogromne pole rażenia...
To robi się coraz bardziej przerażające.
A "budyń" na 99% żyje. Rok temu oglądaliśmy mało sprawną inscenizację...

kto przygotował mordercę?30.01.2020 18:13

Pamiętamy. Przypuszczamy a nawet jesteśmy pewni kto przygotował mordercę.
Gdy pozbędziemy się PiS, światło dzienne ujrzą przestępstwa o których dziś ogromna większość ludzi niema pojęcia.

To sem ja29.01.2020 11:09

Pewna ograniczona grupa potrzebuje świeckiego świętego. To, że robił mega przewały (nawet peło-mafiosi "nie bronili go jak niepodległości"), nie ma znaczenia. Ważne, że biegał z tęczową flagą. Chciałoby się rzec: ciszej nad tą trumną.
Ale wiele wskazuje na to, że "biedak" pije szampana z czerwonym Kulczykiem...

Wkurzona29.01.2020 8:09

Trzeci raz piszę, że wmawiają nam głupotę o pamiętaniu jakiegoś typa , że zabili go swoi , bo był niewygodny , niestety cenzura nie puszcza komentarza. A z tego co czytam to inni piszą dużo dosadniej. My Jastrzebianie chcemy, żeby nasze władze zajęły się NASZYMI problemami.

C:WINDOWS_29.01.2020 6:42

Reforma w UM się odbywa cały czas, program "rodzina pani burmistrz na państwowym" wdrażana na całego - tylko źli ludzie przeszkadzają - to wilcy jakieś. A miało być tak pięknie, gdyby nie te węszące media niezależne i ta dociekliwa opozycja. Jeszcze szwagier miał zostać dyrektorem, ale raczej zastępcą prezesa JSW będzie.

C:WINDOWS_29.01.2020 5:58

@Idż na wybory pogoń narciarza

"nie tolerancję" to należałoby okazać twojemu kaleczeniu języka ojczystego. Co, do szkoły pod górkę się miało?

Gość29.01.2020 5:32

do
Idż na wybory pogoń narciarza
28.01.2020 21:20

Ujawnianie przekrętów Adamowicza w TV według ciebie ''rozsiewana nietolerancja'' , bo społeczeństwo nie toleruje polityków złodzieji i ma prawo do takich informacji ???
Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

szef29.01.2020 0:06

ahhahahahahha a kim on był!!! Przez pare lat domy ,wille z czego to miał nie bedzcie smieszni! a zoneczka to jeszcze lepsze ziółko:D hahahhahahah ludzie na oczy przejrzyjcie!

Tomek 28.01.2020 21:55

Prawy człowiek, doszedł do wszystkiego własnymi rękami, ciężką pracą, bez łapówek, kombinatorstwa i układów...

Pokaż wszystkie opinie (31)