Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
6 marca 2020

Uwaga! Przedłuż ważność e-biletu MZK

Uwaga! Przedłuż ważność e-biletu MZK
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Międzygminny Związek Komunikacyjny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, zwiększa funkcjonalność systemu e-bilet. Dzięki jego modernizacji, przedłużenie ważności karty jest już możliwe w każdym z ponad stu punktów doładowań biletów MZK.

Wystarczy doładować kartę kwotą nie mniejszą niż 5 zł lub kupić bilet okresowy. Ważność karty zostaje przedłużona do 2049 r.

W styczniu tego roku minęło pięć lat od wprowadzenia systemu elektronicznej obsługi pasażerów. Tym samym, karty wydane w początkowej fazie działania systemu straciły ważność. Ich posiadacze powinni je aktualizować przedłużając okres ważności. MZK zaleca pasażerom profilaktyczne sprawdzenie ważności karty w jednym ze 140 punktów doładować

Możliwe jest także „przenoszenie” środków na jedną kartę z kilku innych e-biletów. Operację wykonamy w punkcie MZK przy Alei Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju (budynek Małej Galerii obok Kina Centrum), a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim. Można to zrobić także w Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Przemysłowej w Jastrzębiu-Zdroju. Tutaj ponadto możliwe jest wyrobienie nowej karty imiennej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Limit pasażerów w autobusach Uwaga! Limit pasażerów w autobusach

Ludzie przestają jeździć autobusami Ludzie przestają jeździć autobusami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość06.03.2020 12:15

Pan Michał to załatwi, obgada kogo trzeba. W razie czego się wyprze.

Gość06.03.2020 9:46

@olza

"czuje sie oszukana"

Nie jesteś w tym odczuciu osamotniona, bo oszukani zostali wszyscy mieszkańcy tej upadającej osady górniczej

PACJENT06.03.2020 8:40

Minister rodziny Marlena Maląg poinformowała w Polsat News, że gotowe już jest rozporządzenie, które wprowadzi zmiany w L4 i umożliwi otrzymanie zwolnienia lekarskiego po telefonicznej konsultacji z lekarzem. Nowe przepisy ujrzą światło dzienne zaraz po tym, jak prezydent podpisze ustawę ws. szczegółowych rozwiązań związanych z koronawirusem . A w tym zacofanym mieście żeby doładować e-bilet trzeba jechać do punktu !!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!! .

Troll bagienny06.03.2020 8:34

E -recepty , e- dowód osobisty , e -dowód rejestracyjny , przelewy , płatności zbliżeniowe , Blik płatności smartwatchem , płatności smartfonem , a w tym grajdole aby doładować E-BILET trzeba jechać do punktu !!!!! to po to zlikwidowano bilety papierowe żeby teraz za przejechanie jednego przystanku kupując bilet u kierowcy płacimy 5 zł !!!!!! Ta osada jest mentalnie jeszcze w latach 50 -tych .

Rżenie konia06.03.2020 8:24

Żeby doładować e bilet to trzeba osobiście jechać do punktu !!!!! to tak jak , aby zasilić kartę płatnicza trzeba by było jechać do banku i wpłacić gotówkę . TAKIE DEBILIZMY TO TYLKO W TEJ OSADZIE URZĘDASY OPAMIĘTAJCIE SIĘ zrobiliście z tej osady pośmiewisko na cały kraj !!!!!!!!! .

Fan Tomas06.03.2020 8:16

Mamy XXI wiek przelewy ,płatności zbliżeniowe , blik a w tej upadającej osadzie górniczej czas się zatrzymał w UM kasa gdzie trzeba stać w kolejce żeby zapłacić 5 zł , za wydanie jakiegoś papierka . i trzeba dymać do punktu osobiście by doładować ... E- BILET !!!!!!!! ROZUMIECIE TO DLACZEGO NIE MOŻNA TEGO ZROBIĆ PRZEZ INTERNET PO UJA TO SIĘ NAZYWA E-BILET !!!!!!!!!!!

Skandal06.03.2020 8:11

Bilet u kierowcy 5 zł !!!!!!!!!!!!!!

Gość06.03.2020 8:07

Wspaniale. A czy ja muszę sobie brać dzień wolnego i dymać na koniec miasta, żeby sobie taką kartę wyrobić?

ola 06.03.2020 8:07

proponuje darmowa komunikacje jak w Zorach taka byla obietnica naszej pani prezydent czuje sie oszukana.

Gość06.03.2020 7:37

@Słońce Peru mistrz bajeru

"nic tylko się uczyć"

Urzędnicy z jastrzębskiego UM nie bądą przecież zniżali się do takiego poziomu. To oni ustanawiają standardy.

Pokaż wszystkie opinie (13)