Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Przedłuż ważność e-biletu MZK

Międzygminny Związek Komunikacyjny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, zwiększa funkcjonalność systemu e-bilet. Dzięki jego modernizacji, przedłużenie ważności karty jest już możliwe w każdym z ponad stu punktów doładowań biletów MZK.

Uwaga! Przedłuż ważność e-biletu MZK

Wystarczy doładować kartę kwotą nie mniejszą niż 5 zł lub kupić bilet okresowy. Ważność karty zostaje przedłużona do 2049 r.

W styczniu tego roku minęło pięć lat od wprowadzenia systemu elektronicznej obsługi pasażerów. Tym samym, karty wydane w początkowej fazie działania systemu straciły ważność. Ich posiadacze powinni je aktualizować przedłużając okres ważności. MZK zaleca pasażerom profilaktyczne sprawdzenie ważności karty w jednym ze 140 punktów doładować

Możliwe jest także „przenoszenie” środków na jedną kartę z kilku innych e-biletów. Operację wykonamy w punkcie MZK przy Alei Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju (budynek Małej Galerii obok Kina Centrum), a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim. Można to zrobić także w Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Przemysłowej w Jastrzębiu-Zdroju. Tutaj ponadto możliwe jest wyrobienie nowej karty imiennej.

13 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (5.173. * .14) 06.03.2020 12:15

Pan Michał to załatwi, obgada kogo trzeba. W razie czego się wyprze.

~Gość (80.188. * .244) 06.03.2020 09:46

@olza

"czuje sie oszukana"

Nie jesteś w tym odczuciu osamotniona, bo oszukani zostali wszyscy mieszkańcy tej upadającej osady górniczej

~PACJENT (85.14. * .18) 06.03.2020 08:40

Minister rodziny Marlena Maląg poinformowała w Polsat News, że gotowe już jest rozporządzenie, które wprowadzi zmiany w L4 i umożliwi otrzymanie zwolnienia lekarskiego po telefonicznej konsultacji z lekarzem. Nowe przepisy ujrzą światło dzienne zaraz po tym, jak prezydent podpisze ustawę ws. szczegółowych rozwiązań związanych z koronawirusem . A w tym zacofanym mieście żeby doładować e-bilet trzeba jechać do punktu !!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!! .

~Troll bagienny (85.14. * .18) 06.03.2020 08:34

E -recepty , e- dowód osobisty , e -dowód rejestracyjny , przelewy , płatności zbliżeniowe , Blik płatności smartwatchem , płatności smartfonem , a w tym grajdole aby doładować E-BILET trzeba jechać do punktu !!!!! to po to zlikwidowano bilety papierowe żeby teraz za przejechanie jednego przystanku kupując bilet u kierowcy płacimy 5 zł !!!!!! Ta osada jest mentalnie jeszcze w latach 50 -tych .

~Rżenie konia (85.14. * .18) 06.03.2020 08:24

Żeby doładować e bilet to trzeba osobiście jechać do punktu !!!!! to tak jak , aby zasilić kartę płatnicza trzeba by było jechać do banku i wpłacić gotówkę . TAKIE DEBILIZMY TO TYLKO W TEJ OSADZIE URZĘDASY OPAMIĘTAJCIE SIĘ zrobiliście z tej osady pośmiewisko na cały kraj !!!!!!!!! .

~Fan Tomas (85.14. * .18) 06.03.2020 08:16

Mamy XXI wiek przelewy ,płatności zbliżeniowe , blik a w tej upadającej osadzie górniczej czas się zatrzymał w UM kasa gdzie trzeba stać w kolejce żeby zapłacić 5 zł , za wydanie jakiegoś papierka . i trzeba dymać do punktu osobiście by doładować ... E- BILET !!!!!!!! ROZUMIECIE TO DLACZEGO NIE MOŻNA TEGO ZROBIĆ PRZEZ INTERNET PO UJA TO SIĘ NAZYWA E-BILET !!!!!!!!!!!

~Skandal (85.14. * .18) 06.03.2020 08:11

Bilet u kierowcy 5 zł !!!!!!!!!!!!!!

~ola (94.254. * .85) 06.03.2020 08:07

proponuje darmowa komunikacje jak w Zorach taka byla obietnica naszej pani prezydent czuje sie oszukana.

~Gość (85.14. * .134) 06.03.2020 08:07

Wspaniale. A czy ja muszę sobie brać dzień wolnego i dymać na koniec miasta, żeby sobie taką kartę wyrobić?

~Gość (80.188. * .244) 06.03.2020 07:37

@Słońce Peru mistrz bajeru

"nic tylko się uczyć"

Urzędnicy z jastrzębskiego UM nie bądą przecież zniżali się do takiego poziomu. To oni ustanawiają standardy.

~Słońce Peru mistrz bajeru (83.22. * .25) 06.03.2020 06:54

Proponuję Rybnik jak tam rozwiązano program z biletami nic tylko się uczyć

~Gość (80.188. * .244) 06.03.2020 06:51

"przedłużenie ważności karty jest już możliwe w każdym z ponad stu punktów doładowań"

Punktów doładowań więcej niż autobusów.

Paradoks?

~Koronawirus (178.27. * .91) 06.03.2020 06:42

XXI wiek już pełnoletni i takie cyrki.
Największe dziadostwo w całej galaktyce.