Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
29 listopada 2012

JSW na konferencji o odpowiedzialnym biznesie

We wtorek 27 listopada w Katowicach w hotelu Monopol odbyła się konferencja „Rozwój odpowiedzialnego biznesu”, której organizatorem był Puls Biznesu, a gospodarzem Jastrzębska Spółka Węglowa.

Celem konferencji było promowanie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.  Jastrzębska Spółkę Węglową reprezentował Jarosław Zagórowski, Prezes Zarządu JSW oraz członkowie powołanego przez niego zespołu zajmującego się w Spółce społeczną odpowiedzialnością biznesu.

- To właśnie dzięki wprowadzonym elementom społecznej odpowiedzialności biznesu pracownicy mogą poczuć dumę, że pracują w naszej firmie. Od zawsze stawiamy na naszych pracowników, bo zdajemy sobie sprawę, że bez nich nie byłoby naszej firmy. Na zewnątrz zaś jesteśmy postrzegani, jako profesjonalna firma , która angażuje się w  najważniejsze działania na rzecz społeczności lokalnej  -  powiedział podczas konferencji Jarosław Zagórowski, prezes JSW.   

Spotkanie było też okazją do promocji samej JSW. Podczas spotkania wyświetlono nowy filmu korporacyjny grupy JSW, który realizowany był w technologii trójwymiarowej.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!