Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 grudnia 2012

Jastrzębscy judocy powołani do kadry narodowej

Jastrzębscy judocy powołani do kadry narodowej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Polski Związek Judo podał listę zawodników, którzy znajdą się w Kadrze Narodowej. W kadrze znajdzie się aż ośmiu zawodników z "Koki" Jastrzębie.

W kadrze seniorek w wadze do 63 kg została powołana Aleksandra Langiewicz, aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek.

W kategorii juniorów znalazł się Artur Drogowski (do 66kg), a wśród juniorów młodszych jest aż sześciu zawodników "Koki": Ryszard Kubica (+90 kg), Maciej Kowalski (60 kg), Łukasz Ferenc, Dawid Zykubek (obaj 55 kg), Konrad Kołaczyk (50kg), Patryk Nowak (46 kg).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!