Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
19 lutego 2013

Hokej: 7:0 na początek z Zagłębiem Sosnowiec

Hokej: 7:0 na początek z Zagłębiem Sosnowiec
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie między JKH GKS Jastrzębie a Zagłębiem Sosnowiec zakończyło się zwycięstwem jastrzębian. Kolejny mecz w środę o godzinie 18:00 na lodowisku Jastor.

Mimo, że to gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, pierwsza tercja była bardzo wyrównana. Dopiero w 16. minucie pierwszego gola udało się strzelić Damianowi Kapicy.

W drugiej tercji to już jastrzębianie kontrolowali grę. Już 46 sekund po jej rozpoczęciu do krążek do bramki wrzucił Mateusz Danieluk. Chwilę później na listę strzelców ponownie wpisał się Damian Kapica. Sosnowiczanie również mieli kilka okazji do strzelanie bramki, ale nie udało im się oszukać Ramona Sopko. W 37. minucie czwartą bramkę dla JKH GKS Jastrzębie zdobył Marcin Słodczyk.

Podobnie jak w poprzedniej odsłonie i w tej jastrzębianie nie dali przejąć rywalowi inicjatywy. W 47. pierwszego swojego gola w tym sezonie zdobył niedawno jeszcze leczący kontuzję Jirzi Zdenek. Cztery minut późnej kolejną bramkę zdobył Richard Bordowski. Hokeiści Zagłębia Sosnowiec mimo pewnej przegranej wciąż grali ambitnie. Bramkę na pożegnanie w ostatniej minucie strzelił jeszcze Marcin Słodczyk.

JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec (1:0, 3:0, 3:0)
1:0 (16:00) Kapica - Danieluk - Zatko
2:0 (20:46) Danieluk - Lipina - Zatko
3:0 (23:53) Kapica - Zatko - Lipina
4:0 (36:08) Słodczyk
5:0 (46:31) Zdenek - Salamon
6:0 (51:00) Bordowski - Prochazka - Mateusz Rompkowski
7:0 (59:35) Słodczyk - Mateusz Rompkowski

JKH GKS Jastrzębie: Sopko - Górny, Zatko, Kapica, Lipina, Danieluk - Karliczek, Mateusz Rompkowski, Bordowski, Prochazka, Urbanowicz - Labryga, Bryk, Zdenek, Słodczyk, Kulas - Pastryk, Dąbkowski, Marzec, Salamon, Kogut.

Zagłębie Sosnowiec: Kieler - Duszak, Kuc, Dołęga, T. Kozłowski, Szewczyk - Jaskólski, Cyhcowski, Podsiadło, Zachariasz, M. Kozłowski - Działo, Kulik, Majoch, Twardy, Baca - Jaskólski, Kołodziej, Jarnutowski, Nahunko, Demkowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
GIT21.02.2013 3:53

ZAGLEBIE GORA

Ania20.02.2013 13:06

A liczyłam na dwu cyfrówkę...zawiodłam się.