Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
1 marca 2013

Tragiczny finał wypadku. Nie żyje mężczyzna

Tragiczny finał wypadku. Nie żyje mężczyzna
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

1 marca na ulicy Powstańców Śląskich doszło do zdarzenia drogowego w wyniku, którego zmarł 49-letni kierowca tira. Szczegóły ustalają policjanci.

Do wypadku doszło w piątek o godzinie 5:00 rano. Kierowca tira jadąc ulicą Powstańców Śląskich w kierunku centrum miasta, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i wpadł do rowu.

- 49-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego mógł stracić panowanie nad pojazdem lub też zasłabł podczas jazdy. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, jednak mimo przeprowadzonej reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny - informują policjanci.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!