Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
3 kwietnia 2013

Policjanci interweniowali aż 50 razy w czasie świąt

Policjanci interweniowali aż 50 razy w czasie świąt
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policja w naszym mieście w czasie świąt interweniowała 50 razy. Najczęstszym powodem wezwań był alkohol. Jastrzębskie drogi mimo śnieżyc były w miarę bezpieczne.

W wyniku zakłócania ciszy nocnej do aresztu trafiło trzech mężczyzn, którzy będąc pod wpływem alkoholu wszczynali kłótnie zakłócając cisze nocną. W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali 16-latka, który miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Ta sprawa prawdopodobnie swój finał mieć będzie w sądzie rodzinnym.

Bezpieczniej było na jastrzębskich drogach. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, w trakcie 4-dniowego weekendu doszło tylko do siedmiu kolizji. Niebezpieczny był natomiast wypadek, który miał miejsce w niedzielę na ulicy Cieszyńskiej między godziną 11 a 12. Jadący z nadmierną prędkością Fiat Siena wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego opla astrę. Kierowcom obydwu samochodów nic się nie stało. Obaj byli trzeźwi. Do szpitala trafiły jednak dwie pasażerki opla i pasażerka fiata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
cukerocukero04.04.2013 1:27

Na zmianę dilera nie ma już co liczyć... mama mu nie pozwoli.

Do Cukero03.04.2013 14:16

Na Wielkopolskiej ćpuny i dilerzy są pod ochroną, bo dostawcami są ci dobrzy . Zwalcza się tylko konkurencję.

cukero03.04.2013 13:39

Kiedy delegalizacja alkoholu?

do cukero03.04.2013 13:24

nie wiem co jarasz, ale albo bierz połowę, albo zmień dilera bo na mózg ci to szkodzi.

cukero03.04.2013 12:42

Alkohol najczęstszym powodem? Czy ja śnię? A nie przypadkiem ćpuny?