Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 kwietnia 2013

Autorzy książek odwiedzą jastrzębskie biblioteki

W piątek o godzinie 10:00 w bibliotece głównej odbędzie spotkanie z autorką książek dla dzieci, Ewa Stadtmüller. Spotkania z kolejnymi autorami będą miały miejsce w następnym tygodniu.

Piątkowe spotkanie odbywa się w ramach projektu Jastrzębski Przystanek Literacki i skierowane jest do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W przedsięwzięciu pod nazwą "Wypisz, wymaluj" udział wezmą uczniowie klas III i IV szkół podstawowych. Gościem jastrzębskiej biblioteki będzie autorka ponad stu książek dla dzieci, Ewa Stadtmüller. Wraz z nią o swojej pracy opowiadał będzie Łukasz Zabdyr, który zajmuje się ilustrowaniem książek i opowiadań dla dzieci.

Następnym wydarzeniem związanym z cyklem Jastrzębskiego Przystanku Literackiego będzie spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim, który napisał serię kryminałów o Eberhardzie Mocku. Autor m.in. "Widma w mieście Breslau" o swoich książkach opowiadać będzie w Masnówce 16 kwietnia o godzinie 18.

Dwa dni później, 18 kwietnia, w Bibliotece Głównej z czytelnikami spotka się podróżnik i pisarz Mieczysław Bieniek. Mówić on będzie o swojej wyprawie, której trasa wiodła przez Egipt, Sudan, Etiopię, Dżibuti, Erytreę i Czad.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
kia10.04.2013 10:27

Krajewski to jest ktoś, fajnie, że go zaprosili czytałam jego książki ma gość talent