Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
7 maja 2013

Policjanci uczyli dzieci o bezpieczeństwie

Policjanci uczyli dzieci o bezpieczeństwie
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Szóstego maja w ramach Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbyło się spotkanie policjantów z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju. Przeprowadzili prelekcje dotyczące bezpieczeństwa pieszych i kierowców.

Spotkanie prowadził aspirant sztabowy Robert Stachnik z jastrzębskiej drogówki. - Funkcjonariusz przy pomocy multimedialnych prezentacji, opowiedział o zagrożeniach czyhających podczas pieszych wędrówek, ale i obowiązkach, jakie każdy z nas powinien przestrzegać na drodze - informuje policja.

Niedługo dzieci wyjeżdżać będą na zieloną szkołę. W związku z tym policjant przypomniał uczniom o zasadach obowiązujących podczas jazdy autokarem oraz bezpiecznym wypoczynku nad wodą.

W trakcie spotkania rozwiązany został konkurs plastycznym, którego tematem było bezpieczeństwo. Zwycięzcy otrzymali maskotki Gustawa Pancernika.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
le07.05.2013 21:48

A czy wolno przechodzić w miejscu gdzie nie ma pasów, drogie dzieci?
Taaak, ale gdy policja nie jedzie.