Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 lipca 2013

Pijany motorowerzysta chciał przekupić policjanta

Pijany motorowerzysta chciał przekupić policjanta
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Podczas kontroli ulicy Norwida, dzielnicowy zauważył, że kierowca motoroweru jechał bez obowiązkowego kasku. Ten w zamian za odstąpienie od kary chciał przekupić policjanta.

Dzielnicowy jastrzębskiej komendy patrolując ulicę Norwida, chciał skontrolować motorowerzystę, który jechał bez kasku. Ten jednak na widok zbliżającego się samochodu policyjnego zeskoczył z pojazdu i uciekł.

- Chwilę później do kontroli drogowej zatrzymany został kierowca jednośladu. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. 37-letni wodzisławianin chciał jednak za wszelką cenę uniknąć badania na alkomacie. Zaproponował stróżowi prawa stuzłotową łapówkę, przekonując, że o zdarzeniu nikomu nic nie powie - informuje policja.

Mimo zatrzymania 37-latek nie zamierzał odpuścić. Powiedział policjantowi, że ma bogatą rodzinę i może "załatwić" każdą sumę pieniędzy.

Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu. Trafił już do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i wręczenie korzyści majątkowej policjantowi może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Janek10.07.2013 20:49

I znowu SWD....pozabierać im prawa jazdy!

Kierowca10.07.2013 19:31

Pijanych powinno się karać bardzo dotkliwe. Są zagrożeniem dla ludzi, którym się akurat trafi być na drodze pijanego. Ostatnio wpadłem na patrol kontrolujący trzeźwość. Ustawili się w takim miejscu, że nie można się było wycofać. Mnie mogą kontrolować kiedy tylko chcą. To trwa sekundy.

Naczelnik10.07.2013 9:17

Wiadomo co z nim zrobic. SWD.