Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
10 lipca 2013

Pijany motorowerzysta chciał przekupić policjanta

Pijany motorowerzysta chciał przekupić policjanta
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Podczas kontroli ulicy Norwida, dzielnicowy zauważył, że kierowca motoroweru jechał bez obowiązkowego kasku. Ten w zamian za odstąpienie od kary chciał przekupić policjanta.

Dzielnicowy jastrzębskiej komendy patrolując ulicę Norwida, chciał skontrolować motorowerzystę, który jechał bez kasku. Ten jednak na widok zbliżającego się samochodu policyjnego zeskoczył z pojazdu i uciekł.

- Chwilę później do kontroli drogowej zatrzymany został kierowca jednośladu. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. 37-letni wodzisławianin chciał jednak za wszelką cenę uniknąć badania na alkomacie. Zaproponował stróżowi prawa stuzłotową łapówkę, przekonując, że o zdarzeniu nikomu nic nie powie - informuje policja.

Mimo zatrzymania 37-latek nie zamierzał odpuścić. Powiedział policjantowi, że ma bogatą rodzinę i może "załatwić" każdą sumę pieniędzy.

Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu. Trafił już do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i wręczenie korzyści majątkowej policjantowi może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Janek10.07.2013 20:49

I znowu SWD....pozabierać im prawa jazdy!

Kierowca10.07.2013 19:31

Pijanych powinno się karać bardzo dotkliwe. Są zagrożeniem dla ludzi, którym się akurat trafi być na drodze pijanego. Ostatnio wpadłem na patrol kontrolujący trzeźwość. Ustawili się w takim miejscu, że nie można się było wycofać. Mnie mogą kontrolować kiedy tylko chcą. To trwa sekundy.

Naczelnik10.07.2013 9:17

Wiadomo co z nim zrobic. SWD.