Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
2 sierpnia 2013

Przegrana GKS-u w sparingu z Pniówkiem Pawłowice

Przegrana GKS-u w sparingu z Pniówkiem Pawłowice
fot. Maciej Gucik / jastrzebieonline.pl

W środę piłkarze GKS 1962 Jastrzębie zagrali u siebie sparing z Pniówkiem Pawłowice, który w zeszłym sezonie zajął 3. miejsce w III lidze. Mecz zakończył się wygraną gości.

31 lipca na Stadionie Miejskim GKS 1962 rozegrał mecz kontrolny przed ruszającym 10 sierpnia sezonem. Spotkanie było wyrównane, jednak zakończyło się wygraną drużyny z Pawłowic. Gola dla gości zdobył Marcin Mazurek.

Następny sparing rozegrany zostanie 3 sierpnia na boisku przy Harcerskiej o 10:30. Rywalem GKS-u będzie beniaminek III ligi, Szombierki Bytom. Tego samego dnia o godzinie 17:00 zmierzą się z Płomieniem Czuchów na wyjeździe. Mecz rozegrany zostanie w ramach podokręgowego Pucharu Polski.

GKS 1962 Jastrzębie - Pniówek Pawłowice 0:1

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kamil Duda, Kamil Szymura, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Wojciech Caniboł, Damian Tront, Kamil Gorzała, Tomasz Musioł - Paweł Sękowski, Patryk Dudziński, Patryk Ułasewicz, Przemysław Błażejowski, Adrian Kopacz, Jakub Świerczek i Michał Szczerbiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS 1962 doceniony za działalność społeczną GKS 1962 doceniony za działalność społeczną

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość03.08.2013 8:12

OBGNŚ