Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
7 września 2013

Świętowali swoje 33. urodziny w Jastrzębiu

Świętowali swoje 33. urodziny w JastrzębiuZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zakończyła się impreza z okazji urodzin NSZZ Solidarność. Na scenie wystąpił m.in. Oberschlesien oraz Kult. Urodziny zakończone zostały pokazem sztucznych ogni.

Impreza urodzinowa Solidarności rozpoczęła się od koncertu Górniczej Orkiestry Dętej Zofiówka. W trakcie jej występu można było zobaczyć pokaz tańca w wykonaniu jastrzębskich grup tanecznych. Później nastąpiło oficjalne otwarcie. Urodzinowy tort przekroili prezydent miasta Marian Janecki oraz Dominik Kolorz, przewodniczący śląskiej Solidarności.

Potem na scenie wystąpił zespół Agnessband. Po nim, swój pokaz dali jeźdźcy z Miasteczka Twinpigs. Jako kolejny na scenie wystąpił śląski zespół Oberschlesien. Mocnym brzemieniem rozgrzał jastrzębską publiczność przed gwiazdą wieczoru. Kazik wraz ze swoim zespołem Kult, zaśpiewał między innymi swoje najbardziej znane przeboje, takie jak "Gdy nie ma dzieci" czy "Polska". Impreza zakończyła się pokazem sztucznych ogni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębskie sołectwa otrzymają nowe stroje ludowe Jastrzębskie sołectwa otrzymają nowe stroje ludowe

Podzielono pieniądze. Kto dostał najwięcej? Podzielono pieniądze. Kto dostał najwięcej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Gość10.09.2013 14:20

Olek, nie dostałeś zasiłku?

Olek10.09.2013 9:47

Od słuchania takiego jazgotu na stadionie nie poprawi się byt materialny normalnej polskiej rodziny. Firmowanie tego co dzieje się w państwie polskim pod rządami Donalda Tuska staje się już niemożliwe dla ludzi przyzwoitych. Dlatego trzeba docenić tych, którzy mają odwagę powiedzieć dość.

Gościu08.09.2013 20:11

A co to za impreza urodzinowa bez solenizanta? Przecież jacyś oszuści podszywają się od lat pod wspaniały Związek Zawodowy SOLIDARNOŚĆ i na tym pięknie zyskują.

do Toni08.09.2013 16:37

Posłuchaj "FUZBALOKI" (Nieoficjalny hymn EURO 2012) na YT :D

Gość08.09.2013 12:19

mam prawie 40., ale pogowałem, a dzieciaki wymiękały, hehe

Toni08.09.2013 11:41

Dawno się tak nie uśmiałem jak na występie Oberschlesien-bardzo śmieszny zespół hehe

Gość08.09.2013 11:35

Realista, Kazika nie męczą koncerty tylko używki.

Pokaż wszystkie opinie (20)