Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
28 października 2013

Pięciokilometrowa plama oleju na alei Piłsudskiego

Pięciokilometrowa plama oleju na alei Piłsudskiego
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę, jastrzębscy strażacy interweniowali w centrum miasta, z powodu uszkodzonego przewodu paliwowego jednego z autobusów. Olej zalał aż 5 kilometrów jezdni.

Do niebezpiecznego wycieku oleju doszło w sobotę, 26 października. Jadący spod kopalni Jas-Mos autobus miał uszkodzony przewód paliwowy. Nim został zatrzymany, dojechał do ronda na Alei Piłsudskiego. Do oczyszczenia prawie 5-cio kilometrowej plamy oleju wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Prace przy jej usuwaniu trwały ponad godzinę.

W niedzielę, około godziny 12:30, strażacy otrzymali wezwanie na ulicę Marusarzówny. W wyniku silnych powiewów wiatru przewrócił się tam blaszany garaż. W środku znajdowały się materiały budowlane. Straty oszacowano na 1000 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość29.10.2013 7:57

Kiedy zgłasza się, że z parkujących samochodów dostawczych wycieka paliwo, albo olej to nikt nie reaguje.

Jas-Mos28.10.2013 20:41

Może policja przyjrzy się w końcu procederowi kradzieży paliwa na Przyjażni, Bożej Górze i Bogoczowcu. Wypompowywanie z baków, czy przecinanie przewodów to norma.