Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 listopada 2013

Sprostowanie UM na temat artykułu o reklamie

4 listopada opublikowaliśmy w portalu artykuł na temat reklamy miasta w dodatku Dziennika Zachodniego. Urząd Miasta wystosował sprostowanie, które zamieszczamy poniżej.

W portalu JastrzebieOnline.pl 4 listopada ukazał się artykuł "Reklamowali Jastrzębie-Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju", w którym znalazły się błędne informacje.

Nieprawdą jest, że w bezpłatnym dodatku Dziennika Zachodniego Ekstra większość treści poświęcona była reklamowaniu Jastrzębia. Miasto Jastrzębie-Zdrój zamówiło w nim dwie strony materiału promocyjnego, który jest wyraźnie oznaczony jako reklama i nie dotyczy on JTBS "Daszek". O zawartości pozostałych materiałów opublikowanych na łamach gazety decydowała redacja bądź inni reklamodawcy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Wyborca07.11.2013 21:50

"Miasto zamówiło" dwie strony. Czego więc się "miasto" czepia? Czy za te dwie strony zapłacone nie było innych wymogów, np. pisanie o samych dobrych stronach "miasta" - czytaj prezydenta?