Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
7 listopada 2013

Sprostowanie UM na temat artykułu o reklamie

4 listopada opublikowaliśmy w portalu artykuł na temat reklamy miasta w dodatku Dziennika Zachodniego. Urząd Miasta wystosował sprostowanie, które zamieszczamy poniżej.

W portalu JastrzebieOnline.pl 4 listopada ukazał się artykuł "Reklamowali Jastrzębie-Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju", w którym znalazły się błędne informacje.

Nieprawdą jest, że w bezpłatnym dodatku Dziennika Zachodniego Ekstra większość treści poświęcona była reklamowaniu Jastrzębia. Miasto Jastrzębie-Zdrój zamówiło w nim dwie strony materiału promocyjnego, który jest wyraźnie oznaczony jako reklama i nie dotyczy on JTBS "Daszek". O zawartości pozostałych materiałów opublikowanych na łamach gazety decydowała redacja bądź inni reklamodawcy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Magistrat chce kupić  budynek dla PUP Magistrat chce kupić budynek dla PUP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Wyborca07.11.2013 21:50

"Miasto zamówiło" dwie strony. Czego więc się "miasto" czepia? Czy za te dwie strony zapłacone nie było innych wymogów, np. pisanie o samych dobrych stronach "miasta" - czytaj prezydenta?