Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 listopada 2013

Jagoda Ślakowska i Laura Velasquez wyróżnione

W minioną niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury w Boronowie dobył się Koncert Laureatów 26. Międzywojewódzkiego Przeglądu Zespołów Muzycznych i Solistów. Wyróżnienia zdobył duet z Jastrzębia, w składzie jagoda Ślakowska i Laura Velasquez.

W koncercie wzięło udzieł 85. wykonawców. Jastrzębianki otrzymały Specjalną Nagrodę Wojta Gminy Boronów za piosenkę "Polska panama". Muzykę do niej napisała Laura Velasquez, a autorami słów są Jagoda Ślakowska oraz jej tata. Obie dziewczyny są podopiecznymi Joanny Smajdor.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Joanna Smajdor nagrała teledysk "Na nowo" Joanna Smajdor nagrała teledysk "Na nowo"

Joanna Smajdor odpadła z The Voice of Poland Joanna Smajdor odpadła z The Voice of Poland

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!