Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 grudnia 2013

Tadeusz Cymański otworzył biuro w Jastrzębiu

  • Tadeusz Cymański otworzył biuro w Jastrzębiu
  • Tadeusz Cymański otworzył biuro w Jastrzębiu
  • Tadeusz Cymański otworzył biuro w Jastrzębiu
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę 30 listopada, członkowie i sympatycy Solidarnej Polski spotkali się na oficjalnym otwarciu biura okręgowego europosła Tadeusza Cymańskiego.

We wrześniu 2013 roku członkowie Solidarnej Polski z naszego regionu zapowiedzieli utworzenie swojego biura. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło 30 listopada. Biuro mieści się przy ulicy Harcerskiej 1B.

Na otwarciu obecny był europoseł Tadeusz Cymański, który powiedział, że cieszy się z utworzenia biura właśnie w naszym mieście, bo Jastrzębie jest miastem ważnym politycznie i historycznie.

- Ciesze się, że udało się doprowadzić do stworzenia biura, dzięki pracy miejscowych działaczy, dzięki życzliwości z którą się spotykamy. Mamy nadzieję, że właśnie tutaj będzie się ogniskować praca i spotkania z mieszkańcami - powiedział Tadeusz Cymański.

Na spotkaniu byli również obecni Szymon Klimczak (szef struktur SP w Jastrzębiu), Jacek Miketa (szef struktur okręgowych SP), Michał Wójcik (pełnomocnik SP na Śląsku) oraz prezydent miasta Marian Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Orestes07.12.2013 22:36

Ziobrystow nam trzeba, bo tutaj prawica wygrywa...tylko nie ta pisowska miernota...dlatego cieszy sie Marian

kameleon05.12.2013 20:30

Janecki był z grzeczności bo tak wypadało. Dla niego liczy si tylko WS i PiS. Ziobrzyści to plebs. Jest pewny, że Ziobrzyści nie poprą jego bo tez widzą stagnacje w mieście. Janecki juz teraz zaczyna szukać gdzie może dostać pracę po zakończeniu prezydentury!

KW05.12.2013 7:09

Byłem naftowej imprezie i było to widać, że Janecki był tam z grzeczności....to w końcu prezydent, ale Ziobrysci nie wierzą z nim przyszłości. I słusznie!

Czytelnik04.12.2013 22:52

Władzom nie szczęści się również przed Naczelnym Sądem Administracyjnym:

http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/BA7DCA71C4 

UO04.12.2013 14:21

To miasto potrzebuje rewolucji, potrzebna jest kompletna wymiana rządzących. Żeby dokonać takiej zmiany należy zjednoczyć środowiska małych ugrupowań i wystąpić pod wspólną flagą. Ekipa Janeckiego rządzi już od 2002 roku i nic nowego w działalność miasta nie wniosą, nie łudźmy się! Społecznicy, działacze zjednoczcie się! Zróbcie to dla naszego miasta ! W Jastrzębiu jest wielu wspaniałych ludzi kreatywnych, z pomysłami i takich, którzy umieją coś wnieść w życie. Trzeba postawić na młodych i na osoby wywodzące się ze środowisk młodzieżowych. Dajmy temu miastu świeżość !

Wybory Samorządowe w 2014 roku są do tego okazją. Możemy w demokratyczny sposób, przy pomocy masowego ruszenia wybrać zupełnie nowego prezydenta i nowych członków rady miasta.

Nie wystarczy tylko komentowanie na forum, należy iść i skreślić kogo trzeba. Zostało 11 miesięcy do wyborów !!!

FANKA 03.12.2013 16:42

Ci młodzi panowie koło Posła Cymańskiego mają ekstra fryzurki :P

Gruby Flinston03.12.2013 16:06

Ten w okularach i Klimczak to na pewno Prezydentami zostaną :P

Pokaż wszystkie opinie (26)