Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 stycznia 2014

Nieostrożni piesi spowodowali dwa wypadki

Nieostrożni piesi spowodowali dwa wypadki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jak informuje policja, w ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych. Dwa takie zdarzenia odnotowano w ciągu ostatnich dwóch dni na terenie naszego miasta.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 29 stycznia przed godziną 17:00 na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Wielkopolskiej. 35-latka weszła na jezdnię wprost na jadący samochód. Trafiła do szpitala ze złamaniem ręki oraz ogólnymi stłuczeniami ciała. Okazało się, że była pijana - miała ponad promil.

Drugi wypadek wydarzył się w czwartek na ulicy Pszczyńskiej. Tym razem ostrożności nie zachował 64-latek, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Na skutek uderzenia, mężczyzna doznał złamania ręki i nogi, a także urazu głowy. Trafił do szpitala, gdzie pozostał na badaniach. 64-latek, jak i 29-letni kierowca byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość31.01.2014 6:17

nie myślą i piesi, i kierowcy...

WBR30.01.2014 20:31

próbując nie rozjechać takiej ofermy, która wejdzie wprost pod auto można bardzo poważnie uszkodzić swój pojazd dlatego piesi jeżeli nie zależy wam na zdrowiu i życiu chodząc i nie patrząc pomyślcie o wydatkach kierowcy którymi możecie zostać obciążeni jeżeli oczywiście uda się złapać takiego delikwenta przez którego trzeba się ratować ucieczką najczęściej na krawężnik...

Gość30.01.2014 19:40

Piesi w ogóle nie myślą.. w taką pogodę starsze samochody bez ABS nie mają szans zatrzymać się i uniknąć wypadku. LUDZIE PATRZCIE JAK ŁAZICIE..