Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
30 stycznia 2014

Nieostrożni piesi spowodowali dwa wypadki

Nieostrożni piesi spowodowali dwa wypadki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Jak informuje policja, w ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych. Dwa takie zdarzenia odnotowano w ciągu ostatnich dwóch dni na terenie naszego miasta.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce 29 stycznia przed godziną 17:00 na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Wielkopolskiej. 35-latka weszła na jezdnię wprost na jadący samochód. Trafiła do szpitala ze złamaniem ręki oraz ogólnymi stłuczeniami ciała. Okazało się, że była pijana - miała ponad promil.

Drugi wypadek wydarzył się w czwartek na ulicy Pszczyńskiej. Tym razem ostrożności nie zachował 64-latek, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Na skutek uderzenia, mężczyzna doznał złamania ręki i nogi, a także urazu głowy. Trafił do szpitala, gdzie pozostał na badaniach. 64-latek, jak i 29-letni kierowca byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość31.01.2014 6:17

nie myślą i piesi, i kierowcy...

WBR30.01.2014 20:31

próbując nie rozjechać takiej ofermy, która wejdzie wprost pod auto można bardzo poważnie uszkodzić swój pojazd dlatego piesi jeżeli nie zależy wam na zdrowiu i życiu chodząc i nie patrząc pomyślcie o wydatkach kierowcy którymi możecie zostać obciążeni jeżeli oczywiście uda się złapać takiego delikwenta przez którego trzeba się ratować ucieczką najczęściej na krawężnik...

Gość30.01.2014 19:40

Piesi w ogóle nie myślą.. w taką pogodę starsze samochody bez ABS nie mają szans zatrzymać się i uniknąć wypadku. LUDZIE PATRZCIE JAK ŁAZICIE..