Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 lutego 2014

Zapalił "trawkę" i wsiadł do samochodu

Zapalił "trawkę" i wsiadł do samochodu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci złapali 21-latka, który prowadził samochód pod wpływem marihuany. Przy nim znaleziono worek z ponad czterdziestoma porcjami narkotyku.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed północą. Uwagę policjantów zwrócił nietypowo poruszający się volkswagen golf. Po jego zatrzymaniu, policjanci wyczuli zapach marihuany.

-  W związku z podejrzeniem, że młody mężczyzna może posiadać przy sobie substancje, których posiadanie jest zabronione, mundurowi przystąpili do kontroli osobistej. W jej wyniku za paskiem od spodni znaleziony został worek z ponad 40 porcjami marihuany - informuje policja.

Jastrzębianin przyznał się, że wcześniej palił "trawkę", a później wsiadł za kierownicę. 21-latkowi zostanie jeszcze przeprowadzone badanie krwie potwierdzające czy rzeczywiście prowadził auto pod wpływem narkotyków. Grozi mu utrata prawa jazdy oraz 3-letni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość27.02.2014 12:10

Edek, nie ormowca tylko księdza.

bzzzz26.02.2014 11:23

Stefan czytaj ze zrozumieniem po 1 .nigdzie nie jest napisane czy golf był w gazie po 2. nie handlował prochem tylko posiadał trawkę po 3. co ma marka auta do dilera lub narkomana ??

Sztefan26.02.2014 8:45

Jak nie golf to audi...widać kto wybiera takie marki!!! zatruty gazem bo nie stać wysrańca na paliwo a prochem handluje...cieszcie się że w Polsce nie tępią tego jak u muzułmańców...

Kierowca25.02.2014 18:35

Co znaczy może stracić prawko? To powinno być pierwszym krokiem. Wsiadając do samochodu z zamiarem kierowania nim stał się niepoczytalnym zagrożeniem.

EDEK25.02.2014 17:37

Ty gość to pewnie syn ormowca jestes

anonim25.02.2014 17:34

40 działek? to diler przecież

g25.02.2014 17:10

widać Rudy ma chody. daj adres, to sprawdzę

Pokaż wszystkie opinie (8)