Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
5 marca 2014

Organizacje dostaną prawie 30 tys. złotych

Organizacje dostaną prawie 30 tys. złotych
fot. sxc.hu

Prawie 30 tys. złotych otrzymają jastrzębskie organizacje pozarządowe w ramach konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia w roku 2014. Dotacje otrzymały:

Stowarzyszenie Jastrzębskich Amazonek "Amazonki" - rodzaj zadania publicznego: działania mające na celu poprawę jakości życia osób chorych. Tytuł zadania publicznego: "Nowe życie kobiety po raku piersi" - 5 032 zł.

Stowarzyszenie Dializowanych "Nephros" - rodzaj zadania publicznego: działania mające na celu poprawę jakości życia osób chorych. Tytuł zadania publicznego: "Dializo! Pomagaj, lecz nie rządź moim życiem" - 7 746,05 zł.

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Bury miś" - rodzaj zadania publicznego: działania mające na celu poprawę jakości życia osób chorych. Tytuł zadania publicznego: "Poprzez zabawę i terapię do lepszego rozwoju" - 10 476 zł.

Towarzystwo "Sprawni inaczej" - rodzaj zadania publicznego: działania mające na celu promowanie zdrowego stylu życia. Tytuł zadania publicznego: "Dbałość o zdrowy styl życia w społeczności osób niepełnosprawnych" - 6 205,95 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Coraz więcej pieniędzy na sport Coraz więcej pieniędzy na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!