Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 marca 2014

W biały dzień napadł na kobietę i ukradł jej 1000 zł

W biały dzień napadł na kobietę i ukradł jej 1000 zł
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W piątek około godziny 10:00 na ulicy Arki Bożna 31-letni mężczyzna napadł na pracownicę salonu gier i ukradł jej tysiąc złotych. Nie uciekł daleko, bo zatrzymał go policjant po służbie i przypadkowy przechodzien.

Mężczyzna najpierw przez kilka godzin grał na automatach, a kiedy skończył zdecydował się ukraść tysiąc złotych. Wiedział, gdzie znajdują się pieniądze. Dlatego podszedł do 44-letniej pracownicy salonu gier, uderzył ją w twarz i zabrał gotówkę. Po czym rzucił się do ucieczki.

Kobieta zaczęła wzywć pomocy. Na jej krzyki zaregował 63-letni przechodzień, który pobiegł za sprawcą. Zobaczył to policjan po służbie, który przechodził niedaleko. Obaj mężczyźni dogonili 31-latka i obezwładnili go. Po kilku minutach na miejsce przybyła wezwana policja.

Okazało się, że sprawca był pijany. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Okazało się również, że 31-latek jest poszukiwany przez gliwicki sąd. Mężczyzna ma już na swoim koncie trzy letni wyrok. Teraz grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

31-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że jastrzębianina poszukuje już gliwicki sąd. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata. Za rozbój mężczyźnie grozi dodatkowych 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
wikary19.03.2014 0:09

gość zPawłowic

ziomek17.03.2014 21:39

ile da się zarobić w takim kasynie chodzi o obsługę ?

;17.03.2014 19:19

zadziałały mechanizmy wolnorynkowe, nie wygrał, stracił, no to ukradł. Tak robią też politycy przecież, tylko, ze nikt ich nie ściga.

a17.03.2014 10:59

Bandyci czują się naprawde bezkarni, co z tego, że go policja złapie, prokurator nałoży sankcje, kiedy niezawisły sąd wypuści gada, a wtedy podszkolony w areszcie bandzior udoskonala swoje rzemiosło i jest jeszcze bardziej bezczelny, a posłowie co robią? ano przenoszą stadiony.