Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 kwietnia 2014

Miał 3 prom. i prowadził samochód bez prawa jazdy

Miał 3 prom. i prowadził samochód bez prawa jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dzięki reakcji mieszkańca policja zatrzymała pijanego mężczyznę, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Złapanemu kierowcy grożą teraz dwa lata więzienia.

W sobotę około 20:00 dyżurny jastrzębskiej jednostki policji odebrał telefoniczne zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Na ulicy Harcerskeij kierowca golfa, który znajdując się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, uderzył w mur, po czym odjechał w kierunku osiedla.

- Przejażdżka mężczyzny nie trwała jednak długo, bowiem już po chwili jadącego pod prąd volkswagena zatrzymali policjanci. Okazało się, że jego kierowca był kompletnie pijany - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 29-latka prawie 3 promile. Okazało się też, że jastrzębianin w ogóle nie posiada uprawnień do jazdy samochodem. Dalszy los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
ed16.04.2014 20:27

górnik?

Gość16.04.2014 18:09

"eeeeeeee..., k......., gdzie ja jade......."

Gienek15.04.2014 21:54

Tylko 3 promile. Nie licytujmy się.