Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
29 maja 2014

Wypadek na Pszczyńskiej. Motocyklista w szpitalu

Wypadek na Pszczyńskiej. Motocyklista w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

28 maja wieczorem na ulicy Pszczyńskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 35-latek został przewieziony do szpitala. Kierowcy obu pojazdów uczestniczących w zdarzeniu byli trzeźwi.

Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa. Jadąca fiatem 25-latka chcąc skręcić w lewo, w ulicę Stodoły, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierowca jednośladu omijał z prawej strony pojazdy chcące skręcić w ulicę Grodzką.

- W wyniku zderzenia obu pojazdów, motocykl przewrócił się, a jego kierowca został ranny. Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego ze złamanym palcem, urazem barku oraz ogólnymi potłuczeniami ciała pozostał w szpitalu - informuje policja.

Policja apeluje to kierowców samochodów i jednośladów o zachowanie szczególnej ostrożności wobec siebie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość02.06.2014 8:22

Dlaczego policja nie reaguje na wyczyny motocyklistów w centrum miasta? Ryk silników słychać z 500 metrów, na ulicach kamery, tylko policja nic nie widzi i nie słyszy.

Mieszkaniec31.05.2014 21:06

Tak, tak. Ci z SWD nie potrafią jeździć natomiast z SJZ to same asy. Stwierdzanie, że sąsiedzi są głupi jest stare jak świat. Nawet władcy korzystali z tego mitu i nadal korzystają. Ci głupi. Swoje nieumiejętne kierowanie państwem tłumaczą błędami sąsiadów. Głupota jest nieśmiertelna i ma ogromne wsparcie w wielu ludziach.

do świadek30.05.2014 6:37

Zgodzę się z tobą że między godz 13-16 tu się dzieją cyrki ale mieszkam bardzo blisko tego skrzy.i dawno nie było tu nawet stłuczki....Poza tym motocyklista ponoć SWD I wszystko jasne....

Gość29.05.2014 23:02

Jak obwodnicę otworzą to to skrzyżowanie jest do przeróbki będzie wileki węzeł do galeri - te co za niedługo powstaną na polach koło ul Północnej

Świadek29.05.2014 15:56

Jon w tym przypadku akurat tak było i nie dziwie się tej dziewczynie ze nie widziała motocyklisty co innego gdyby to był samochód. A po za tym wątpię żeby jechał 40km/h (tak się tłumaczył). Te skrzyżowanie to w ogóle jeden wielki cyrk zwłaszcza w godzinach popołudniowych jak wszyscy wracają z pracy. Powinni dawno już cos z tym zrobić. Mieszkam bardzo blisko tego skrzyżowania i co chwile cos się dzieje. Szkoda obojga uczestników , moim zdaniem jest to wina źle zrobionego skrzyżowania na drodze o tak dużym natężeniu ruchu.

Jon29.05.2014 15:19

Czyli jak będę jechać i będę skręcać w lewo, samochód z naprzeciwka w swoje lewo to kto ma przejechać? Nikt? Bo a nóż wyjedzie mi ktoś pod koła z boku?

do ZibiM29.05.2014 14:25

Jeżeli stoisz na skrzyżowaniu, to skręcając np. w lewo, zbliżasz się do lewej krawędzi zajmowanego pasa. Osoby, które jadą na wprost moją ominąć cię z prawej strony. Ot, cała filozofia. A później się dziwić, że stanie taki na środku skrzyżowania i blokuje wjazd innym uczestnikom, bo nie zna przepisów...

Pokaż wszystkie opinie (12)