Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 września 2014

Nie pierwszy raz wsiadł za kierownicą "po kielichu"

Nie pierwszy raz wsiadł za kierownicą "po kielichu"
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. Okazało się, że to nie pierwszy raz kiedy prowadził pojazd po alkoholu. Wcześniej sąd orzekł wobec 49-latka zakaz prowadzenia pojazdów.

Na ulicy Węglowej, policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę skody. Od kierowcy czuć było woń alkoholu, dlatego na miejscu przeprowadzono badanie alkomatem. Urządzenie pokazało prawie promil alkoholu. Przy okazji kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów.

- W związku z wcześniejszą jazdą w stanie nietrzeźwości, sąd orzekł wobec 49-latka zakaz prowadzenia pojazdów, obowiązujący go do końca października. Teraz, za jazdę pod wpływem alkoholu oraz zlekceważenie sądowego wyroku, mieszkańcowi Jastrzębia grożą 3 lata więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Daro17.09.2014 16:18

Podrzucie mu kradziony wafelek wtedy go zamkną na 100%