Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 września 2014

Będzie można obejrzeć film o Henryku Sławiku

Będzie można obejrzeć film o Henryku Sławiku

Przedpremierowy pokaz filmu "Życie na krawędzi" opowiadającego o życiu jastrzębianina, Henryka Sławika oraz Józefa Antalla Seniora, będzie można obejrzeć 27 września w Kinie Centrum.

Na pokaz będzie można wejść mając specjalne zaproszenie. Odebrać je można w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. Piłsudskiego 27. Pokaz odbędzie się 27 września o godzinie 15:00.

Film "Życie na krawędzi" opowiada historię Henryka Sławika, czyli jednej z najchlubniejszych osobowości jakie wydała Polska XX wieku - bohatera Trzech Narodów - polskiego, żydowskiego i węgierskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto ogłosi konkurs na pomnik Miasto ogłosi konkurs na pomnik

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!