Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
22 września 2014

Będzie można obejrzeć film o Henryku Sławiku

Będzie można obejrzeć film o Henryku Sławiku

Przedpremierowy pokaz filmu "Życie na krawędzi" opowiadającego o życiu jastrzębianina, Henryka Sławika oraz Józefa Antalla Seniora, będzie można obejrzeć 27 września w Kinie Centrum.

Na pokaz będzie można wejść mając specjalne zaproszenie. Odebrać je można w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. Piłsudskiego 27. Pokaz odbędzie się 27 września o godzinie 15:00.

Film "Życie na krawędzi" opowiada historię Henryka Sławika, czyli jednej z najchlubniejszych osobowości jakie wydała Polska XX wieku - bohatera Trzech Narodów - polskiego, żydowskiego i węgierskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na grobach bohaterów Na grobach bohaterów

Jastrzębie na dawnych taśmach filmowych Jastrzębie na dawnych taśmach filmowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!