Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 listopada 2014

Otwarcie boiska pod publiczkę? "Decyduje wykonawca"

Otwarcie boiska pod publiczkę? "Decyduje wykonawca"
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

Szerokim echem w internecie odbiła się informacja o otwarciu boisk na osiedlu Zofiówka. Otwarcie odbędzie się 13 listopada, na 3 dni przed wyborami. Internauci komentują, że to nie zbieg okoliczności.

Prace nad obiektem rozpoczęły się w sierpniu tego roku. 13 listopada ma się odbyć otwarcie obiektu. Roboty wykonywane były również 11 listopada, czyli w Świeto Niepodległości. Ten fakt oburzył niektórych mieszkańców Jastrzębia, którzy upatrywali w tym chęć oddania boiska do użytku jeszcze przed wyborami.

- Przed wyborami wszystko możliwe! Śmiechu warte, wstyd i żenada! - pisze internauta Jasia.

Jak informuje Urząd Miasta, to wykonawca decyduje o tym kiedy prowadzi prace, a w całej sprawie nie ma nic nadzwyczajnego.

- Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku na terenie miasta trwają inwestycje i remonty, a zakończenie części z nich przypada przed wyborami. Nie można wstrzymać prac tylko dlatego, że mamy taki, a nie inny czas - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
znawca_tematu16.11.2014 17:08

Wykonawca zadecydował, że przychyli się do prośby władz, by otworzyć przed wyborami.

Do beatki16.11.2014 11:06

Strach zaglądnął w oczy?Najwyżej pójdzie pani na kasę do marketu,bez obawy.

Wyborca14.11.2014 20:33

"Beata" to pseudo kogoś z urzędników, kto chciałby spokoju jaki miał za panowania Janeckiego, czy to bezmyślny zchlebiacz ? A tych ostatnich nie cierpię. "Beata" pomogła negatywnie swemu wybranemu kandydatowi.

A14.11.2014 17:58

wszystko się robi tuż przed wyborami :)

Gorol14.11.2014 14:45

Różnicę widać wyraźną w wyglądzie bloków spółdzielni mieszkaniowych. Ale to nie jest zasługa Urzędu Miasta tylko samych spółdzielni. To one zaciągają kredyty, które teraz spłacają lokatorzy, żeby żyć wygodniej, ładniej i w zimie znacznie cieplej.
Do Gościa z 13.11.2014 22:54: Oczywiście co roku coś przybywa. Ale Jastrzębie ma spore dochody a te wymienione otwarcia to malutko. Chyba, że się spojrzy na niepomiernie duże koszty tych prac.

Gość14.11.2014 12:21

Beata, przed 12 laty miasto liczyło ponad 100 tys. mieszkańców,a infrastruktura w lepszym stanie technicznym. Dzisiaj schody za 100 tys. zł rozsypują się po kwartale, wydaje się 1,3 mln zł za remont altanki zwanej też kawiarenką itd. Tak naprawdę koszt każdej inwestycji, delikatnie mówiąc budzi wątpliwości.

Pokaż wszystkie opinie (21)