Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
15 grudnia 2014

Chcieli zrobić z siebie ofiary, a byli napastnikami

Chcieli zrobić z siebie ofiary, a byli napastnikami
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 34-latka. Okazało się, że jeden z nich zgłosił na policję, że to oni zostali pobici. W rzeczywiście byli napastnikami.

W nocy z piątku na sobotę w jednym z lokali na osiedlu Gwarków doszło do bójki. Zgłaszający poinformował, że on i jego dwóch kolegów zostało pobitych.

- Wyszło jednak na jaw, że zarówno 30-latek, jak i jego towarzysze byli sprawcami całego zajścia. Okazało się, że między nimi, a 34-latkiem i jego dziewczyną doszło do nieporozumienia, a kiedy ochrona wyprosiła ich z lokalu, mężczyźni zaatakowali 34-latka, kopiąc go i uderzając po całym ciele - informuje policja.

Sprawcy pobicia w wieku 28, 30 i 39 lat trafili do aresztu. Nie przyznali się do zarzucanego im czynu. Grożą im 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do hehe16.12.2014 20:26

Mieli pomarańczowe barwy.

Kamil16.12.2014 16:09

"Zgłaszający poinformował, że on i jego trzech kolegów zostało pobitych."
A za chwilę, że sprawców było 3. To gdzie został ten jeden rodzynek? :)

hehe16.12.2014 14:04

pewnie kibice GKS, jak zwykle dzielni, w trzech na jednego?

Zdziwko15.12.2014 20:49

Dlaczego tylko czy i dlaczego grożą? Powinni już pracować w jakimś obozie pracy przy robotach drogowych. Normy musza być wysokie a pracujący musi zarobić na swoje utrzymanie. Jeśli się nie wyrobi to ma prawo do obierków po kartoflach, które dostana ci, którzy się wyrobili.

Prawdomowny15.12.2014 15:03

Totalna patologia. Takie jednostki powinno sie utylizowac dla dobra ludzkosci by ich glupota nie przeszla razem z genami na nastepne pokolenie..