Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 grudnia 2014

Chcieli zrobić z siebie ofiary, a byli napastnikami

Chcieli zrobić z siebie ofiary, a byli napastnikami
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 34-latka. Okazało się, że jeden z nich zgłosił na policję, że to oni zostali pobici. W rzeczywiście byli napastnikami.

W nocy z piątku na sobotę w jednym z lokali na osiedlu Gwarków doszło do bójki. Zgłaszający poinformował, że on i jego dwóch kolegów zostało pobitych.

- Wyszło jednak na jaw, że zarówno 30-latek, jak i jego towarzysze byli sprawcami całego zajścia. Okazało się, że między nimi, a 34-latkiem i jego dziewczyną doszło do nieporozumienia, a kiedy ochrona wyprosiła ich z lokalu, mężczyźni zaatakowali 34-latka, kopiąc go i uderzając po całym ciele - informuje policja.

Sprawcy pobicia w wieku 28, 30 i 39 lat trafili do aresztu. Nie przyznali się do zarzucanego im czynu. Grożą im 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do hehe16.12.2014 20:26

Mieli pomarańczowe barwy.

Kamil16.12.2014 16:09

"Zgłaszający poinformował, że on i jego trzech kolegów zostało pobitych."
A za chwilę, że sprawców było 3. To gdzie został ten jeden rodzynek? :)

hehe16.12.2014 14:04

pewnie kibice GKS, jak zwykle dzielni, w trzech na jednego?

Zdziwko15.12.2014 20:49

Dlaczego tylko czy i dlaczego grożą? Powinni już pracować w jakimś obozie pracy przy robotach drogowych. Normy musza być wysokie a pracujący musi zarobić na swoje utrzymanie. Jeśli się nie wyrobi to ma prawo do obierków po kartoflach, które dostana ci, którzy się wyrobili.

Prawdomowny15.12.2014 15:03

Totalna patologia. Takie jednostki powinno sie utylizowac dla dobra ludzkosci by ich glupota nie przeszla razem z genami na nastepne pokolenie..