Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 lutego 2015

Znieważyli policjantów i uciekli. Byli pijani

Znieważyli policjantów i uciekli. Byli pijani
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, który najpierw awanturowali się przy próbie legitymacji, a później dwóch z z nich próbowało uciec. Wszyscy byli pijani.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Tysiąclecia. Policjanci zauważyli grupkę głośno zachowujących się osób i przystąpili do ich legitymowania.

- Podczas wykonywania czynności, 25-latek i jego o 2 lata starszy kolega zaczęli zaczęli wyzywać funkcjonariuszy wulgarnymi słowami, a kiedy na miejsce przybył także patrol umundurowany, mężczyźni podjęli próbę ucieczki - informuje policja.

Mężczyźni zostali zatrzymani. W trakcie doprowadzenia ich do radiowozu, na pomoc kolegom ruszył 28-latek, który zaczął znieważać policjantów. On też trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu, wszyscy przyznali się do popełnionego czynu. Zgodnie z prawem, za znieważenie funkcjonariuszy grozi kara nawet do roku więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Emeryt17.02.2015 18:46

Na Szerokiej robi się jak na Manhhatanie...

Gienek_z_Tauzena17.02.2015 13:00

Dzień jak co dzień na Tysiąclecia.