Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 lutego 2015

Znieważyli policjantów i uciekli. Byli pijani

Znieważyli policjantów i uciekli. Byli pijani
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, który najpierw awanturowali się przy próbie legitymacji, a później dwóch z z nich próbowało uciec. Wszyscy byli pijani.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Tysiąclecia. Policjanci zauważyli grupkę głośno zachowujących się osób i przystąpili do ich legitymowania.

- Podczas wykonywania czynności, 25-latek i jego o 2 lata starszy kolega zaczęli zaczęli wyzywać funkcjonariuszy wulgarnymi słowami, a kiedy na miejsce przybył także patrol umundurowany, mężczyźni podjęli próbę ucieczki - informuje policja.

Mężczyźni zostali zatrzymani. W trakcie doprowadzenia ich do radiowozu, na pomoc kolegom ruszył 28-latek, który zaczął znieważać policjantów. On też trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu, wszyscy przyznali się do popełnionego czynu. Zgodnie z prawem, za znieważenie funkcjonariuszy grozi kara nawet do roku więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Emeryt17.02.2015 18:46

Na Szerokiej robi się jak na Manhhatanie...

Gienek_z_Tauzena17.02.2015 13:00

Dzień jak co dzień na Tysiąclecia.