Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 lutego 2015

Pies wpadł do studzienki. Zareagowały uczennice

Pies wpadł do studzienki. Zareagowały uczennice
fot. Straż Miejska

26 lutego przy ulicy Reja znaleziono psa, który wpadł do studzienki kanalizacyjnej. Dwie uczennice szkoły podstawowej zadzwoniły na straż miejską z prośbą o interwencję.

W czwartek około godziny 8:30 strażnicy miejscy otrzymali telefon o psie, który wpadł do studzienki kanalizacyjnej. Po przyjeździe strażników okazało się, że na głębokości 3 metrów znajduje się nieduży kundel. Sama studzienka  była zasłonięta dużymi kamieniami. W usunięciu kamieni potrzebna była pomoc Straży Pożarnej.

- Nie wiadomo jak zwierzę znalazło się w studzience kanalizacyjnej ani gdzie przebywało wcześniej - informuje straż miejska.

Pies trafił do schroniska dla zwierząt.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Obiektyw28.02.2015 17:35

Albo ktos sie brzydko pozbyl psa, bo jak slyszalem wlasciciele psow to dobrzy ludzie, albo pies biegal bez smyczy. Bo jak wiadomo, moj pies nie gryzie, a jak wpadl i nie wrocil to wlasciciel pomyslal, ze uciekl.
Powinny byc surowe kary za spuszczanie psow ze smyczy, wlacznie z zarekwirowaniem bezpanskiego psa.

LG28.02.2015 9:32

Lepiej w klatce w schronisku i michą z jedzeniem, niż z głodu by się w tej studzience męczył... Bez większego komentarza @hejk

hejk27.02.2015 19:35

no i co za życie będzie miał ten pies? W klatce w schronisku, bo go ktoś wrzucił do studzienki...

Anna R.27.02.2015 18:48

Brawo dziewczyny, jesteście SUPER. Zawsze trzeba reagować na krzywdę jaka dzieje się innym a zwłaszcza bezbronnym i mającym pomimo wszystko ogromne zaufanie do ludzi pieskom.

Mar27.02.2015 17:37

Prawidłowa postawa! Należy pomagać zwierzakom!

Kamil27.02.2015 15:55

Wzorowa postawa dziewczynek. Niejeden dorosły przeszedłby obok i nic nie zrobił. Takie czyny przywracają wiarę w ludzi! :)

krzysztof82030527.02.2015 15:30

Właściciel psa pewnie chciał się go pozbyć nie jeden raz widziałem jak to się robi.Więc jak się już ktoś decyduje na psa niech pomyśli dwa razy czy będzie go trzymał w domu a nie że go wyrzuci na ulicę.

Pokaż wszystkie opinie (9)