Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 czerwca 2015

Kamil Jadach najlepszym zawodnikiem ligi

Kamil Jadach najlepszym zawodnikiem ligiKamil Jadach cieszy się z awansu do III ligi (rok 2014)
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kapitan GKS 1962 Jastrzębie, Kamil Jadach, zwyciężył w klasyfikacji „brązowego buta” na najlepszego zawodnika opolsko-śląskiej grupy III ligi prowadzonej przez portal sportowasilesia.com.

Jadach wystąpił w 38 spotkaniach i wszystkie mecze rozpoczynał w wyjściowej jedenastce. 31 spotkań rozegrał do końca i strzelił 13 goli.

- "Brązowy but" okazał się bardzo ciężki, ale po tak ciężkim sezonie na lekką nagrodę nie było co liczyć - mówił pół żartem, pół serio Kamil Jadach.

Kamilem Jadachem interesują się klub z I ligi oraz ekstraklasy. Jastrzębianinowi umowa z GKS-em kończy się 30 czerwca, ale jak sam mówi, najchętniej pozostałby w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!