Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 lipca 2015

Po ciężkich treningach hokeiści mają chwilę przerwy

Po ciężkich treningach hokeiści mają chwilę przerwy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści zakończyli już treningi "na sucho" i otrzymali urlopy. Trener Robert Kabaler podsumował okres treningowy i problemy przy budowaniu drużyny.

Po dziewięciu tygodniach treningów hokeiści udają się na urlopu. W sierpniu wrócą już na lód i będą przygotowywać się do nowego sezonu. 

- Chłopaki bardzo mocno pracowali żeby jak najlepiej przygotować się do sezonu. Doświadczeni zawodnicy zakończyli bardzo dobrze ten okres, natomiast młodzież musi jeszcze dotrenować i doszkolić się czerpiąc wzorce od bardziej doświadczonych kolegów. W porównaniu do poprzedniego sezonu pracowaliśmy więcej na siłowni, ponieważ mamy młodszą drużynę, która potrzebuje więcej siły - mówi Robert Kalaber.

Słowackiemu szkoleniowcowi budowanie drużyny, oprócz problemów finansowych klubu, utrudnia brak regulaminu rozgrywek. Polski Związki Hokej na Lodzie powinien taki przygotować już wcześniej.

- Odeszło od nas dużo dobrych i doświadczonych zawodników, którzy dostali lepsze kontrakty. To jest w sporcie normalne. Tyle, że jest to pewien problem, bo wciąż brakuje regulaminu rozgrywek. Nadal nie wiemy ile będzie drużyn, ilu obrońców, jak będzie wyglądać sytuacja z bramkarzami. Bez tych pewnych zasad nie można zbudować drużyn - mówi Kalaber.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!