Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 października 2015

Śmiertelny wypadek na Zofiówce. Nie żyje mężczyzna

Śmiertelny wypadek na Zofiówce. Nie żyje mężczyzna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, 26 października doszło do śmiertelnego wypadku w pobliżu kopalni Zofiówka. Mężczyzna wszedł na parking pod manerwujący samochód ciężarowy. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 11:00. Według niepotwierdzonych informacji, ofiara była pod wpływem alkoholu. Kierowca był trzeźwy. O szczegółach wydarzenia będziemy informować.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
jolaaa29.10.2015 8:22

bo na tej Zofiówce to jest popier.... ludzie chodzą jak swięte krowy w Indiach po placu. A auta parkują jak i gdzie chcą. Brakuje jeszcze tylko tego by parkowali pod wiatą przystankową.Ale pan dyrektor ma to głęboko gdzieś.Wystarczy wezwać policję i zrobić porządek

myślący29.10.2015 7:00

Teraz tylko modlitwa.

ryl29.10.2015 5:32

ale jesteście naiwni jakie 4 godziny pracy jak my na dole same bary mamy wyjeżdżamy i zaś walimy dopóki światło nie zgaśnie ! a oczy malujemy sobie na łaźni żeby żony nie biły :)

Kierowca28.10.2015 10:07

Nie tylko pijani chodza jak chca. Trzezwi, meszczyzni, kobiety, nawet dzieci. Wszyscy chodzicie jak pijani.

Gość28.10.2015 5:36

Tak pracują górnicy i winę zwalają na kierowcę 4 godziny w pracy 4 w barze

Klaudia27.10.2015 15:47

Pijani ludzie przewracają się i sami nie wiedzą, w którą stronę idą, a takim pojazdem z wodociągów bardzo ciężko się kieruje... W każdym bądź razie szkoda człowieka... To nie był najlepszy widok w moim życiu :( [*]

piotrek27.10.2015 10:12

Ja czy ty widzisz jak stawiają samochody górnicy?? To wasza winna górników ze on zginął . Bo tam nie ma jak iść bo zastawiacie auta

Pokaż wszystkie opinie (15)