Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 października 2015

4:0 z Orlikiem. Zadecydowała pierwsza tercja

4:0 z Orlikiem. Zadecydowała pierwsza tercja
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie wrócili z trzema punktami z Opola. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali 4:0, z czego trzy bramki padły już w pierwszej odsłonie. Kolejny mecz podopieczni Roberta Kalabera rozegrają w piątek z Naprzodem Janów.

Hokeiści z Jastrzębia rozpoczęli mecz od bramki. W 5. minucie, po akcji sam na sam, krążek do siatki rywala wrzucił Leszek Laszkiewicz. Kolejna bramka padła w 16. minucie. Autorem gola był Juraj Petro. Na sekundę przed końcem tercji gola zdobył jeszcze Michal Plichta.

Druga tercja była bezbramkowa, chociaż opolanie nie raz zatrudniali Davida Zabolotnego w bramce. Ten jednak nie pozwolił rywalom na zmianę wyniku. W ostatnich minutach drugiej odsłony zawodnicy z Opola byli blisko zdobycia pierwszej bramki. Krążek wpadł do bramki, lecz chwilę po tym jak została ruszona bramka. Sędziowie po analizie nie uznali gola.

Ostatnia tercja była formalnością. Na przypieczętowanie wyniku pod koniec czwartej tercji Mateusz Danieluk dorzucił kolejne trafienie.

Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
0:1 - 04:22 - Leszek Laszkiewicz - Kamil Górny, Łukasz Nalewajka
0:2 - 15:38 - Juraj Petro - Patrik Stantien, Jakub Gimiński
0:3 - 19:59 - Michal Plichta - Tomasz Kulas, Vladimír Lukáčik
0:4 - 55:14 - Mateusz Danieluk - Tomasz Kulas, Kamil Górny

Orlik Opole: Slubowski (Nobis) - Korenko, Kostek, F. Stopiński, Szydło, Fabry - Sordon, Rompkowski, Szczechura, Cichy, Klecha - M. Stopiński, Dolny, Marzec, Korzeniowski, Łymanski oraz Sznotala, Gawlik.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Tomljenović) - Górny, Bigos, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Schejbal, Lukáčik, Kulas, Petro, Danieluk - Pastryk, Szczurek, Bordowski, Stantien, Jaworski - Gimiński, Świerski, Plichta, Rostkowski, Matusik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
namiestnik29.10.2015 13:47

alleluja