Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
16 listopada 2015

Zderzenie czołowe na al. Jana Pawła II

  • Zderzenie czołowe na al. Jana Pawła II
  • Zderzenie czołowe na al. Jana Pawła II
  • Zderzenie czołowe na al. Jana Pawła II
Więcej zdjęć:
fot. facebook.com/jastrzebie112

W miniony piątek doszło do groźnego wypadku na al. Jana Pawła II. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, jeden z kierowców został przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych w okolicach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2. Kilka minut po godzinie 20:00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Według ustaleń, kierowca skody z niewiadomych przyczyn zjechał na pas zieleni, po czym uderzył w prawidłowo jadącego fiata.

W wyniku zdarzenia ucierpiał 25 i 47-latek, którzy prowadzili pojazdy. Nic poważnego się nie stało, ale jeden z nich trafił do pobliskiego szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Domator16.11.2015 18:59

Nagle sam samochód rzucił się na pas zieleni żeby się wytarzać w trawie. A na poważnie. Na pewno jechał szybko bo przy obowiązujących 50 km/godz nie przeskoczył by tego pasu zieleni. Ale mógł tez ulec uszkodzeniu układ kierowania. Wystarczy że któryś drążek odleci i już mamy czołowe zderzenia.

Oi 16.11.2015 15:07

Trzy godziny czekałem na moją Calzone z sosem czosnkowym!

klient16.11.2015 12:24

Ktoś tu chyba chciał wyeliminować konkurencję :)

Kierowiec16.11.2015 11:33

Za zjeżdżanie z niewiadomych przyczyn na przeciwległy pas ruchu, przecinając 2-3metrowy pas zieleni, kierujący skodą powinien otrzymać dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.