Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 grudnia 2015

Jastrzębianin zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

Jastrzębianin zabrał kluczyki pijanemu kierowcy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pijany kierowca wpadł dzięki reakcji jastrzębianina, który zareagował i zabrał kierowcy kluczyki. Teraz nietrzeźwemu kierowca może trafić do więzienia na 2 lata.

W niedzielę, kilka minut przed północą, oficer dyżurny jastrzębskiej jednostki otrzymał informację dotyczącą kierowcy, który znajdując się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, uszkodził na ulicy Kaszubskiej inny samochód.

- Stłuczka na szczęście okazała się niegroźna, ale badanie alkomatem wykazało w organizmie 34-latka 3 promile. Nietrzeźwy okazał się także pasażer prowadzonego przez nietrzeźwego kierowcę fiata - informuje policja.

Świadkiem kolizji był jastrzębianin, który widząc, że 34-latek jest pijany, zabrał mu kluczyki z auta. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się także, że mężczyzna nigdy nie miał uprawnień do jazdy samochodem. Nieodpowiedzialnemu mieszkańcowi Jastrzębia grożą teraz 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
jozek03.01.2016 11:38

sąsiad sprzedał sąsiada .

prawda ekranu30.12.2015 9:39

trzeźwi kierowcy nie powinni być wpuszczani na drogę, bo się im spinają.

anon29.12.2015 20:53

ja jezdze tylko pod wplywem.....

Zebra29.12.2015 19:32

To jest zachowanie godne naśladowania. Pijany lub/i naćpany ma duże szanse kogoś skrzywdzić na zawsze. Jedna osoba ranna lub zabita, to dramat wielu osób, z rodziny i znajomych. Tak należy patrzeć na takich pijanych. Alkohol jest po to żeby go pić. Ale trzeba wiedzieć kiedy, gdzie i ile. Jeśli nie wie się tego, przechodzi się do licznego grona bezmyślnych stworzonek gorszych od zwierząt.

xyz29.12.2015 14:53

Brawo