Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
11 stycznia 2016

Jastrzębianie pobili rekord Polski Guinessa!

Jastrzębianie pobili rekord Polski Guinessa!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju pobili rekord Polski Guinessa w tańcu poloneza. Bicie rekordu odbyło się podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na placu przed kinem Centrum tańczyło aż 856 osób!

Poprzedni rekord Guinessa w tańcu poloneza został ustanowiony w 2015 roku i należał do Pucka. Tańczyło tam 359 par, czyli 718 osób. W minioną niedzielę jastrzębianie zgromadzenia na finale WOŚP pobili rekord o 138 osób. W Jastrzębiu tańczyło 428 par czyli 856 osób! Teraz wynik oficjalnie musi potwierdzić komisja Guinessa, ale wiadomo już, że nowy rekord będzie należał do Jastrzębia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Taneczni wicemistrzowie Polski z Jastrzębia Taneczni wicemistrzowie Polski z Jastrzębia

Jastrzębianki najlepszym duetem baletowym w Polsce Jastrzębianki najlepszym duetem baletowym w Polsce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość13.01.2016 4:34

ale to disco polo dla SWD pod kinem to obciach

Mieszkaniec11.01.2016 19:00

Bardzo dobra wiadomość. Rekord Guinessa to zabawa, ale właśnie chodzi o zabawę. Gdy ktoś jest ponury, ani mu w głowie zabawa. Mogę się, jak zwykle chwalić miastem w którym mieszkam.

Jacek11.01.2016 17:01

Zgadza się nareszcie mamy konkretną Panią Prezydent

Bujdołek11.01.2016 8:21

No i ekstra. Przynajmniej jakieś pozytywy i dobra energia zaczyna się w tym mieście. Poza tym - faaaajna wczorajsza impreza. Dzięki!