Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
11 stycznia 2016

Jastrzębianie pobili rekord Polski Guinessa!

Jastrzębianie pobili rekord Polski Guinessa!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju pobili rekord Polski Guinessa w tańcu poloneza. Bicie rekordu odbyło się podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na placu przed kinem Centrum tańczyło aż 856 osób!

Poprzedni rekord Guinessa w tańcu poloneza został ustanowiony w 2015 roku i należał do Pucka. Tańczyło tam 359 par, czyli 718 osób. W minioną niedzielę jastrzębianie zgromadzenia na finale WOŚP pobili rekord o 138 osób. W Jastrzębiu tańczyło 428 par czyli 856 osób! Teraz wynik oficjalnie musi potwierdzić komisja Guinessa, ale wiadomo już, że nowy rekord będzie należał do Jastrzębia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość13.01.2016 4:34

ale to disco polo dla SWD pod kinem to obciach

Mieszkaniec11.01.2016 19:00

Bardzo dobra wiadomość. Rekord Guinessa to zabawa, ale właśnie chodzi o zabawę. Gdy ktoś jest ponury, ani mu w głowie zabawa. Mogę się, jak zwykle chwalić miastem w którym mieszkam.

Jacek11.01.2016 17:01

Zgadza się nareszcie mamy konkretną Panią Prezydent

Bujdołek11.01.2016 8:21

No i ekstra. Przynajmniej jakieś pozytywy i dobra energia zaczyna się w tym mieście. Poza tym - faaaajna wczorajsza impreza. Dzięki!