Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
10 marca 2016

Uderzył 44-latkę w twarz i ukradł jej torebkę

Uderzył 44-latkę w twarz i ukradł jej torebkę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

48-latek siedzi już w areszcie za napaść i kradzież, której dokonał pod koniec ubiegłego tygodnia. Mężczyzna uderzył idącą ulicą kobietę i wyrwał jej torebkę. Mężczyzna przyznał się do winy.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia na ulicy Wrocławskiej. Sprawca zaatakował późną nocą 44-letnią kobietą i uderzył ją w twarz. Kiedy kobieta się przewróciła, zażądał od niej by dała mu telefon komórkowy, po czym wyrwał jej całą torebkę.

- Policjanci nie mieli wątpliwości, że to właśnie on dopuścił się przestępstwa, bowiem na miejscu zdarzenia znaleźli należący do niego telefon komórkowy, który wypadł mu w trakcie szarpaniny. 48-latek był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa - informuje policja.

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. 48-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie czekał na proces.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zena10.03.2016 20:58

Tego ******* należy wrzucić do kopalni żeby tam popracował przez najbliższe 10 lat. Zarobione pieniądze powinny pójść na odszkodowanie i leczenie tej kobiety. Bezpodstawny napad nie może być wybaczone.