Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
10 marca 2016

Uderzył 44-latkę w twarz i ukradł jej torebkę

Uderzył 44-latkę w twarz i ukradł jej torebkę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

48-latek siedzi już w areszcie za napaść i kradzież, której dokonał pod koniec ubiegłego tygodnia. Mężczyzna uderzył idącą ulicą kobietę i wyrwał jej torebkę. Mężczyzna przyznał się do winy.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia na ulicy Wrocławskiej. Sprawca zaatakował późną nocą 44-letnią kobietą i uderzył ją w twarz. Kiedy kobieta się przewróciła, zażądał od niej by dała mu telefon komórkowy, po czym wyrwał jej całą torebkę.

- Policjanci nie mieli wątpliwości, że to właśnie on dopuścił się przestępstwa, bowiem na miejscu zdarzenia znaleźli należący do niego telefon komórkowy, który wypadł mu w trakcie szarpaniny. 48-latek był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa - informuje policja.

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. 48-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie czekał na proces.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zena10.03.2016 20:58

Tego ******* należy wrzucić do kopalni żeby tam popracował przez najbliższe 10 lat. Zarobione pieniądze powinny pójść na odszkodowanie i leczenie tej kobiety. Bezpodstawny napad nie może być wybaczone.