Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
24 marca 2016

"Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum

  • "Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum
  • "Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum
  • "Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum
  • "Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum
Więcej zdjęć:
fot. ZS nr 10

23 marca w kinie Centrum odbył się XII Integracyjny Festiwal Poezji Dziecięcej "Wesołe Strofy". Tegorocznym motywem przewodnim były kosmiczne przygody. Organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych nr 10.

Imprezę rozpoczęła się przeczytaniem utworu "Rakieta opowiada o planetach" Wandy Chotomskiej przez prezydent miasta Annę Hetman, radną Elżbietę Siwiec, doradcę prezydenta Pawła Świderskiego, dyrektor MOK Janusza Jurczaka oraz dyrektor ZS nr 10, Beatę Skowrońską.

Jak co roku, dzieci z różnych szkół z naszego miasta i nie tylko, recytowały lub przedstawiały scenkę na scenie. Występy uświetniły pokazy sekcji wokalnej dzialającej przy MOK, grupy akrobatycznej "WOW" z SP nr 1 oraz grupy tanecznej "Dziesiątka" z ZS nr 10.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!