Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 marca 2016

Inhalatorium już otwarte. Będzie czynne dłużej

Inhalatorium już otwarte. Będzie czynne dłużej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po tygodniowej przerwie inhalatorium solankowe w Parku Zdrojowym jest już czynne. Przez kilka ostatnich dni trwały prace gwarancyjne. Od teraz inhalatorium będzie czynne dłużej - od 8:00 do 21:00.

- Podczas tygodniowej przerwy, oprócz przeglądu gwarancyjnego, przeprowadzono także czyszczenie zbiorników, misy inhalacyjnej, napełnianie nowej solanki oraz prace porządkowe - informuje urząd miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Tężnia na OWN-ie kończy działalność  Tężnia na OWN-ie kończy działalność

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość31.03.2016 19:35

No, ale jak już coś za grubą kasę się buduje to wypadałoby chyba, zeby miało większe znaczenie niż kiosk Ruchu, nie? Zapewne jesteś urzędnikiem i zapewne jesteś odpowiedzialny za ten bubel, dlatego odwracasz kota ogonem. Potrzeby mieszkańców są znacznie większe niż możliwości tego inhalatorium dla garstki ludzi i tyle.
PS Polecam teraz zbudować przedszkole dla pięciorga dzieci i miłego dnia, powodzenia.
PS2 Zauważyłem swojego czasu, ze im większy Urząd Miejski, tym więcej głupoty tam panuje.

gosiek31.03.2016 18:11

Do uzdrowiska? Jastrzebie to nie uzdrowisko więc się nie dziw że nie ma obiektów z prawdziwego zdarzenia.

Gość31.03.2016 17:35

przeczytaj jeszcze raz na co zwróciłem uwagę: CAŁA ta budowla miała być inhalatorium, a służy temu tylko środkowa zamknięta część dla ok....20 osób, reszta nie wiadomo po co jest, kuracjusze nie spacerują tu bynajmniej, to kpina. A jak masz jakieś wątpliwości czy to za małe czy za duże to jedź do JAKIEGOKOLWIEK uzdrowiska i zobacz jak wyglądają inhalatoria i czy służą 20. osobom.
Tyle kasy i starań zmarnować, zeby zbudować obiekt dla 20 osób, gratulacje.

Gość29.03.2016 21:49

Tylko że to była koncepcja odbudowania parku na dawny wzór. A właśnie w tym miejscu kiedyś było takie inhalatorium. Część odkryta nie mogła być inhalatorium bo drzewa by zniszczyło wokół...

Gość29.03.2016 21:41

ale projekty były takie, że cała ta promenada będzie służyć jako inhalatorium, a nie tylko środkowa część, jest to niewypał w obecnej formie i tyle, urzędnicy zakładali najwyraźniej, że budują coś do czego nikt nie będzie przychodził, no i zbudowali BUBEL. I nie opowiadaj mi tu o konserwatorze, bo nikt nie kazał budować tego BUBLA akurat w zabytkowym parku.

do k.t.29.03.2016 18:54

Nie dla kilkunastu tylko dla około 23-25. Niedawno byłem i specjalnie liczyłem ilość miejsc. Dodatkowo trochę ludzi wchodzi po 10 minutach wychodzi nawet nie siadając tylko stojąc albo chodząc. Więc liczę że około 30 osób solanka pomieści. Poza tym myśleliście ze parku powstanie jakiś gigantyczny obiekt? Konserwator zabytków pozwolił tylko na coś takiego i takie coś powstało. Proste. Nie ma się co rozwodzić nad tym.

do k.t.29.03.2016 18:31

jakich "bliskich emerytach"? Jeśli masz skłonności do choroby n.p. anginy, grypy, to takie inhalatorium byłoby świetną sprawą, ale to co powstało to kpina, bo to jest ledwo dla kilkunastu osób, a miasto liczy ponad 80 tys. mieszkańców. Założenie tej inwestycji zdaje się było takie, ze nikt nie będzie z tego korzystał, tymczasem chętnych jest więcej niż miejsc...

Pokaż wszystkie opinie (15)