Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 maja 2016

Pijana matka w ciąży opiekowała się dziećmi

Pijana matka w ciąży opiekowała się dziećmi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Nieodpowiedzialna 28-latka może trafić do więzienia. Kobieta zajmowała się 1,5-rocznym chłopcem i 8-latką pod wpływem alkoholu. Jastrzębianka odmówiła poddania się badaniu na alkomacie.

Informację o nietrzeźwej matce policjanci otrzymali od jej matka, która przyszła odwiedzić wnuki. Okazało się, że jastrzębianka nie pierwszy raz opiekowała się dziećmi pod wpływem alkoholu.

-  Podczas interwencji kobieta była agresywna nie tylko wobec zgłaszającej, ale i policjantów. W związku z zaistniałą sytuacją, mundurowi podjęli decyzję o doprowadzeniu jastrzębianki do policyjnego aresztu. Dziećmi zaopiekowała się ich babcia - informuje policja.

Kobieta nie chciała poddać się badaniu na alkomacie. Jeśli materiał dowodowy potwierdzi, że naraziła swoje dzieci na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość08.05.2016 8:23

Emeryt, tylko Ci współczuję, jeżeli uważasz, że odpowiedzialna matka może pijana opiekować się 1,5-rocznym dzieckiem. Może też nie doczytałeś w tytule, że jest w ciąży. Czego się jednak można spodziewać po młodych, skoro mają takich ojców i dziadków, jak ty.

emeryt07.05.2016 19:42

No i co się stało! to już wypić nie może? Jakaś głupota zapanowała w Polsce matka nie może wypić bo kryminał,posłanka z PiS łaziła po sejmie i coś tam coś tam mamrotała i jakoś nie zamknęli! Dziecka na ulicy pogłaskać czy dać cukierka nie można bo za pedała cię wezmą itd.Nauczyciel nie może uderzyć smyka bo zaraz prokurator,policjant też nie bardzo wie po co nosi broń,chyba żeby po służbie miał co czyścić.Przeżyłem swoje lata ale takiego debilizmu nie widziałem jak obecnie.

Gość07.05.2016 12:51

500+ i wszystko jasne.

Gość06.05.2016 13:35

Dostała tysiąc, czy pięćset?