Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 maja 2016

Już niedługo majówkowy koncert na stadionie

Już niedługo majówkowy koncert na stadionie
fot. jastrzebieonline.pl

Już w sobotę, 14 maja na stadionie miejskim odbędą się Pokłady Brzmienia, czyli dawna Majówka z MOSiR-em. Na scenie wystąpią: Kabanos, Tabu, Łąki Łan oraz Sokół i Marysia Starosta.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 16:00. Wstęp jest darmowy. Pierwszym zespołem, który pojawi się na scenie będzie rockmetalowy "Kabanos" znany z prześmiewczych utworów. Zobaczymy też znany jastrzębianom zespół "Tabu" oraz barwny muzycznie "Łąki Łan". Gwiazdą wieczoru będzie Sokół i Marysia Starosta. Duet znany jest z takich utworów jak "Myśl Pozytywnie", "Reset" czy "W sercu".

To nie koniec imprez w najbliższym czasie. Niedługo, 21 maja przy hali sportowej odbędzie się Jastrzębski Tuning Day. Dzień później ulice miasta zapełnią kobiety podczas biegu "Kobiety na 5+". Na początku czerwca odbędą się Dni Jastrzębia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Otwierają tor rolkowy Otwierają tor rolkowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość11.05.2016 7:23

Wiejskie gwiazdy muzyki to słyszę w każdy weekend, a mieszkam kilkaset metrów od słynnego pubu sportowego "Seta i w ry.." (ten koło Supersamu).

Aneczka10.05.2016 20:13

Szukałam dzisiaj w media markt płyt zespołu Kabanos , pan ze stoiska z płytami odesłał mnie do mięsnego.

Pablo10.05.2016 17:13

Było owszem, tylko płatne. Porównywanie, że na dniach Jastrzębia jest więcej ludzi niż na płatnej Gali Disco Polo to głupota. Czemu nie ma Disco Polo również na Dni Jastrzębia chociaż za te symboliczne 2 zł ? Zresztą, pod kinem był Weekend za darmo z tego co wiem i było masę ludzi, którzy świetnie się bawili. Nie mówię o imprezach gdzie bilet kosztuje 50zł, tylko takiej gdzie dostęp będzie miał każdy mieszkaniec jak Dni Jastrzębia.

Misiek10.05.2016 14:34

No przecież było niedawno coś na hali z disco-polo to puchy były...

mieszkaniec10.05.2016 14:28

I znów łomot rozchodzący się ze stadionu będzie nękał mieszkańców bloków wokół stadionu. Gdyby było zimno. to można będzie spokojnie pozamykać okna, dać głośno radio i starać się przetrwać. Ale co jak będzie ciepło, oszaleć?
Zaraz znajdą się socjalistyczne gamonie radzące, żeby wyjechać. Nie mają odpowiedzi na prosty problem braku finansów na ten wyjazd. Nie są też skłonni dać z własnej kieszeni parę złotych aby sfinansować ten wyjazd. Ale głupich jest więcej więc "racja" jest po ich stronie.

do Pablo10.05.2016 13:50

Jakiś czas temu była w Jastrzębiu Gala Disco Polo, pod koniec kwietnia JAZZtrzębie, teraz majówka bardziej rockowa a będą jeszcze Dni Jastrzębia bardziej popowe. W Wakacje muzyczne środy dla młodych, niedziele z koncertami dla starszych (w tym muzyka poważna, chóry, operetki). Więc nie mów że ciągle tylko jeden gatunek tu jest...

Pablo10.05.2016 13:45

Wiktor - nie obrażaj Disco Polo, ja Cię proszę... Disco Polo właśnie brakuje na tych imprezach plenerowych, co roku ten sam gatunek dla jednego targetu - pogo pod sceną i te sprawy. Inni w tym mieście nie mają prawa bytu, niestety. Kolejny rok trzeba wyjechać za miasto, przynajmniej w innych miastach dni są podzielone na różne gatunki i każdy znajduje coś dla siebie. Tutaj tylko imprezy dla długowłosych w glanach i obijanie się pod sceną - co rok to samo, do zarzygania.

Pokaż wszystkie opinie (10)