Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 maja 2016

Do Jastrzębia przyjedzie młodzież z Ohio z USA

Do Jastrzębia przyjedzie młodzież z Ohio z USA

Od 26 czerwca do 2 lipca w naszym mieście odbędzie się kolejna edycja English Camp. W tym roku do naszego miasta przyjedzie 20 osobowa grupa młodzieży z Ohio w USA. Chętne osoby w wieku 13 do 19 lat mogą zgłaszać się do SP nr 10.

Zajęcia odbywać się w pierwszym tygodniu wakacji, w godzinach 10:00-17:00. Zajęcia będą prowadzone przez młodych Amerykanów. Ale oprócz zajęć będą również gry i zabawy, wspólne śpiewanie i czas wolny na nawiązywanie przyjaźni.

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Zielonej 2a. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu jastrzębską młodzież w wieku od 13 do 19 lat z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego. Zapisy do 10 czerwca pod numerem 602 21 848 lub ecjastrzebie2014@vp.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Okno na Europę" w SP nr 6 "Okno na Europę" w SP nr 6

Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania Odwiedź miasteczko seniora - bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!