Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 czerwca 2016

Matka z 3 promilami opiekowała się dwójką dzieci

Matka z 3 promilami opiekowała się dwójką dzieci
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Nieodpowiedzialna matka może trafić do więzienia po tym jak opiekowała się dwójką dzieci będą pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miała ponad 3 promile. Dzieci zostały przewiezione do cioci.

O nietrzeźwej 27-latce policję poinformował kurator, którzy przyszedł by przeprowadzić wywiad rodzinny. Podejrzenia co do stanu trzeźwości jastrzębianki okazały się słuszne - badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu. Mieszkanka Moszczenicy opiekowała się 9-latką i 7-latkiem. Dzieci zostały zabrane do cioci, która tymczasowo przejęła nad nimi opiekę.

- Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła życie lub zdrowie 9-latki i jej 7-letniego brata na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
pol28.01.2017 11:53

polska to fajny kraj tylko bez POLAKÓW

Gość29.06.2016 15:45

Jeżeli wspiera się rodziny mające po kilkanaścioro dzieci, a każde z tych dzieci będzie miało kolejne kilkanaście, to za kilka lat PiS , tak jak PZPR, na stałe obejmie władzę

Gość29.06.2016 15:35

To są efekty 500+

Gość29.06.2016 8:26

Dlaczego PiS wspiera hodowle dzieci?

@28.06.2016 23:14

Normalni i odpowiedzialni ludzie i tak będą mieli dzieci ile chcą bez względu czy będzie 500+ czy nie, a nieroby i pijaki mieli i będą mieć dużo dzieci bo zawsze mają pomoc i śmieją się że nie muszą harować i są tacy że dostają więcej pieniędzy z opieki społecznej w porównaniu do pensji ciężko pracujących. Urodzi się może więcej dzieci ale jakich dzieci? będą naśladować rodziców nierobów bo zostaną tak wychowani, szybko rozwija się patologia bo pozwalają na to rządzący.

max28.06.2016 14:22

a niedawno 3 letni chłopczyk chodził środkiem mini ronda,na wrocławskiej z poznańską,jakiś mądry człowiek go z niego ściągnął.oczywiście brak przy dziecku rodziców,wezwana policja,nie wiem jak to się wszystko skończyło,ale na logikę chyba będzie kurator.najważniejsze ,że mały cały i zdrowy,bo przecież mogło być różnie.

Jastrzebianin do innych28.06.2016 12:21

Ja mam 22 lata, prowadzę swoją firmę od 2 lat. Mam dziewczynę, dwa mieszkania, dzieci na razie nie planuje (nie mam to fakt) ale po co komu zasiłki? To nie był hejt tylko realna wizja aby ludzie się wzięli do roboty. A nie żerowały na zasiłkach, powiem więcej. Z tego co zauważyłem to każde zasiłki i pieniądze które ludzie dostają za darmo to jest za mało. Nawet jak by było to milion złoty to i tak zasiłek by był za mały. Nie chcemy tutaj nierobów tylko pracowników. Świat wygląda niestety inaczej i jest niesprawiedliwy.

Pokaż wszystkie opinie (14)