Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
30 czerwca 2016

Za gorąco? Będą kurtyny wodne

Za gorąco? Będą kurtyny wodne
fot. Paweł Świderski / UM Jastrzębie

W tym roku w naszym mieście ponownie pojawią się kurtyny wodne, dzięki którym mieszkańcy będą mogli schłodzić się w upalne dni. Kurtyny wodne zostaną uruchomione w kilku miejscach. Mieszkańcy mogą również korzystać z hydrantów i zdrojów ulicznych.

Punkty w których pojawią się kurtyny wodne to plac przed halą widowiskowo-sportową, Jar Południowy oraz osiedle Barbary. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z hydrantów i zdrojów ulicznych, z których można napić się wody. Znajdują się one przy ul. Mazowieckiej, al. Piłsudskiego, ul. Poznańskiej, ul. 1 Maja, al. Jana Pawła II, na os. Barbary oraz w Parku Zdrojowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ? Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ?

Woda w basenie będzie cieplejsza Woda w basenie będzie cieplejsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
.01.07.2016 13:40

Marnowanie wody a póżniej będą płakać że susza i żeby oszczędzać wodę.

.30.06.2016 14:56

Kalifornia płacze jak patrzy