Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
6 lipca 2016

Są pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności

Są pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności
fot. jastrzebieonline.pl

18 000 zł - tyle wynosi kwota dofinansowania na założenie własnej firmy, którą można otrzymać od Powiatowego Urzędu Pracy. Własną działalność będą mogli jednak otworzyć tylko bezrobotni, którzy nie pracowali co najmniej pół roku.

Urząd Pracy będzie przyjmował wnioski od 4 do 18 lipca. Dofinansowanie przeznaczone jest dla osób do 25 roku życia, którzy zarejestrowani są jako bezrobotni i nie pracowali od co najmniej 6 miesięcy lub dla osób do 30 roku życia pozostających bez pracy od minimum 12 miesięcy.

Osoby bezrobotne zainteresowane otrzymaniem jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności muszą przed złożeniem wniosku o zwrócić się do Doradców klienta w PUP. Z uwagi na ograniczoną ilość środków dotacje przyznane zostaną wnioskodawcom, których wnioski otrzymają największą ilość punktów.

Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju 20 (II p.) Urzędu Pracy lub pod telefonem tel. 32 4753012 (wew. 34)

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!